نامه جالب دختران جورج بوش به دختران اوباما +تصاویر

نامه دختران بوش به دختران اوباما

دختران دوقلو جرج دبلیو بوش که ۳۵ سال دارند روز پنجشنبه ۱۲ ژانویه نامه ای را خطاب به مالیا و ساشا دختران نوجوان باراک اوباما نوشتند که در سایت آنلاین تایم مگزین منتشر شد.در حالیکه دونالد ترامپ آماده اسباب کشی به کاخ سفید است ، این دو زن جوان مایل بودند به دو دختر نوجوان در مورد آینده و جهانی که پس از روز ۲۰ ژانویه در انتظارشان خواهد بود، دلگرمی ببخشند.

باربارا و جینا بوش در ابتدا نوشتند: ۸ سال پیش ما از شما روی پله های کاخ سفید استقبال کردیم. ما در چشمانتان هیجان و احتیاط را هنگامی که محل جدید اقامتتان را نگاه می کردید، دیدیم. ما ، شما را برای بازدید از اتاق لینکلن و اتاق هایی که به ما اختصاص داشت بردیم و کلیه کارکنان که با تمام وجود تلاش می کنند تا این محل تاریخی را خانه ای خانوادگی و راحت جلوه دهند، به شما معرفی کردیم.

عکس دختران دوقلوی جورج بوش

 نامه دختران بوش به دختران اوباما

نامه دختران دوقلوی بوش به دختران اوباما ! + تصاویر

دوقلوهای ۳۵ ساله ادامه دادند: در ۸ سال ، شما کارها و وظایف بسیاری را انجام داده اید. خیلی چیزها دیدید. (…) در مهمانی های رسمی شرکت کردید، پارک های ملی را کشف کرده، با رهبران جهانی ملاقات کردید و به شوخی های پدرتان هنگام مراسم عفو بوقلمون تنکسگیوینگ ( روز شکرگزاری) خندیدید. همه این کارها را با اینکه کودک بوده و به مدرسه می رفتید و با دوستان جدید می یافتید، انجام دادید. ما شاهد بزرگ شدن شما بودیم که از دخترانی کوچک به دخترانی جوان فوق العاده با آسودگی و ظرافت تبدیل شدید.

 نامه دختران بوش به دختران اوباما

دختران جرج دبلیو بوش سپس به آینده پیش روی فرزندان اوباما اشاره کرده و از آنها خواستند هرگز روی این دوره باورنکردنی زندگیشان خط فراموشی نکشند.

خواهران دوقلو یادآور شدند: شما در حال پیوستن به یک کلوب جدید بسیار نادر هستید، کلوب فرزندان روسای جمهور سابق. شما زندگیتان را خواهید نوشت (…) ضمن حفظ دائمی تجربه این ۸ سال. هرگز آدم های فوق العاده ای را که در کاخ سفید کار می کنند. هنگام ورود پدربزرگمان ( بوش پدر) به کاخ سفید ما ۷ سال داشتیم ، فردی که از ما استقبال کرد و ما را از سرما نجات داد ، گل آرای کاخ بود و نانسی نام داشت. (…) ۲۰ سال بعد همین همین نانسی بود که برای ازدواج جینا مسئولیت گل آرایی را به عهده داشت.

 نامه دختران بوش به دختران اوباما

شما هم قدر نانسی خودتان را بدانید. ارتباط خود را با ماموران محافظ که مراقبت از شما را به عهده داشتند، حفظ کنید. ما هم می دانیم که همیشه چندان آسان نبود که دائم از سوی ماموران محافظ دنبال شویم اما آنها جانشان را برای ما به خطر می انداختند.

 نامه دختران بوش به دختران اوباما

باربارا و جینا بوش از مالیا و ساشا اوباما خوستند که حداکثر استفاده را از زندگی بکنند ضمن به کارگیری تجربه منحصر بفردشان برای تغییر دادن اوضاع.

همانطور که همه می دانند ما یک زندگی بسته و صرفا خصوصی نداریم. خواسته هایتان را محقق کنید، به علائق تان بپردازید،‌ یاد بگیرید خودتان را بشناسید، اگر اشتباه کردید عیبی ندارد با اشتباه کردن آدم صاحب تجربه می شود. از همه چیزهایی که شانس دیدن آنها را داشته اید استفاده کرده تا به خودتان برای تغییر دادن شرایط به شیوه ای مثبت کمک کنید. سفر با والدین مان به ما چیزهایی به مراتب بیشتر از هر مدرسه دیگری آموخت، چشمانمان را به روی دنیای جدیدی با فرهنگ ها و ایده های متفاوت گشود.

 نامه دختران بوش به دختران اوباما

دختران بوش در پایان نوشتند: شما فشار باورنکردنی را در کاخ سفید سپری کردید. شما سخت ترین انتقادها در مورد والدین تان را شنیدید، انتقادهایی ساختگی از سوی افرادی که هرگز با والدین شما ملاقات نکرده بودند. شما سرتان را بالا گرفتید در حالیکه والدین گرانقدرتان زیر فشار تیترهای جنجالی دروغین بودند. والدین تان که شما برای آنها مقدم از هر چیزی هستید، تنها دنیا را به شما نشان ندادند بلکه آن را به شما دادند. همانگونه که همواره این کار را کرده اند، آنها در فصل آینده زندگیتان از شما حمایت کرده و مشوق شما خواهند بود. ما هم همینطور.

جام جم آنلاین

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: