نحوه تشییع و خاکسپاری مریم میرزاخانی

 نحوه تشییع و خاکسپاری مریم میرزاخان

 نحوه تشییع و خاکسپاری مریم میرزاخانی , درگذشت نابغه ریاضی و دانشمند ایرانی دنیا را تکان را داد و همه دنیا از این ماجرا سراسر درد و تالم شدند .

با پی گیری اکثرا مردم برای چگونگی مراسم تشییع و خاکسپاری این عزیز اعلام میشود که خاکسپاری مریم میرزاخانی در آمریکا انجام خواهد شد.

مریم میرزاخانی ریاضی دان ایرانی که روزگذشته در آمریکا به علت سرطان سینه درگذشت، شنبه آینده در آمریکا تشییع و تدفین خواهد شد. ولی مراسم یادبود مریم میرزاخانی در تهران برگزار می شود.

 تشییع و خاکسپاری مریم میرزاخانی

خاکسپاری مریم میرزاخانی

 تشییع و خاکسپاری مریم میرزاخانی در آمریکا

آنچه تاکنون قطعی شده این است که «مریم میرزاخانی،» نابغه ریاضی ایران و جهان تا روز شنبه هفته آینده در امریکا خاکسپاری خواهد شد.
مهرنوشت: طی بررسی های خبرنگار مهر و در گفتگو با یکی از نزدیکان مریم میرزاخانی، این نابغه ریاضی در آمریکا به خاک سپرده می شود.
وی اظهار داشت که آنچه تاکنون قطعی شده این است که به دلیل حضور دختر مریم میرزاخانی در امریکا، این نابغه در همین کشور خاکسپاری شده و مراسمی برای وی برگزار خواهد شد.
در حال حاضر خانواده مریم میرزاخانی، منتظر ورود پدر و مادر همسرش به امریکا هستند و احتمال داده می شود تا روز شنبه هفته آینده مراسم خاکسپاری در آن کشور برگزار شود.
همچنین پیش بینی شده که مراسم یادبودی در روز پنجشنبه در مسجد جامع شهرک غرب تهران در ساعت ۴ تا ۵:۳۰ برگزار خواهد شد

نحوه تشییع و خاکسپاری مریم میرزاخانی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: