نیسان طلایی جایزه قهرمانان المپیک ریو ۲۰۱۶

جایزه قهرمان المپیک ، المپیک ریو 2016

جایزه قهرمانان المپیک ریو ۲۰۱۶ از طرف شرکت خودرو سازی نیسان یک خودروی الکتریکی طلایی پیشرفته و لوکس خواهد بود.

شرکت خودرو سازی نیسان به هر یک از قهرمانان دارنده مدال طلا در المپیک ریو ۲۰۱۶ یک دستگاه خودروی الکتریکی طلایی جایزه خواهد داد.

هر یک از ۱۶ ورزشکار تحت حمایت مالی این شرکت خودروسازی ژاپنی در صورت دستیابی به مدال طلا یک دستگاه خودروی الکتریکی طلایی “لیف” را دریافت خواهد کرد.

نیسان در آستانه بازیهای تابستانی المپیک در ریودوژانیرو، ناوگانی از ۴۲۰۰ خودرو از جمله خودروی الکتریکی لیف و نمونه جدید شاسی بلند کیکز را به این رقابت ها گسیل داشته است.

با آغاز بازی ها، صدها ورزشکار از سراسر جهان در جستجوی مدال های طلا، نقره یا برنز با یکدیگر رقابت خواهند کرد. دفتر نیسان در انگلیس از ۱۰ ورزشکار المپیک و شش ورزشکار پارالمپیک حمایت مالی کرده و امیدوار است که این خودروی الکتریکی طلایی بتواند انگیزه کافی را برای دستیابی به مدال طلای بیشتر در آن ها بوجود بیاورد.

خودروی الکتریکی طلایی

بر روی کاپوت، کناره ها و سپر عقب این خودرو عبارت “صاحب مدال طلای ریو ۲۰۱۶” حک شده تا همه عابران بفهمند چه کسی درون خودرو است.

لیف با برد ۱۷۲ کیلومتر یک خودروی الکتریکی مقرون بصرفه است که اولین بار در سال ۲۰۱۰ معرفی شد و بسرعت به پرفروش ترین خودروی الکتریکی قابل استفاده در جاده های بزرگراهی تبدیل شد.

 

جایزه قهرمان المپیک

جایزه قهرمان المپیک

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: