نیکی کریمی در خارج از کشور + عکس و بیوگرافی

نیکی کریمی در خارج از کشور با تیپ‌های متفاوت

نیکی کریمی از معدود بازیگران و هنرمندانی است که به دلیل فیلم سازی و کارگردانی به کشورهای خارجی بیشتر از همه سفر میکند و در مجامع هنری و فرهنگی شرکت میکند.

این بازیگر کشورمان متولد ۱۹ آبان ۱۳۵۰ در تهران است که بازیگر و کارگردان می باشد.

همچنین ببینید: عکس های جشن تولد ۴۵ سالگی نیکی کریمی

نیکی کریمی در خارج از کشور با تیپ‌های متفاوت

 

نیکی کریمی در خارج از کشور

 بیوگرافی نیکی کریمی

کریمی با کسب جوایز متعدد از جشنواره‌های گوناگون بین‌المللی یکی از موفق‌ترین هنرمندان سینمای ایران از لحاظ تعداد جوایز جهانی بوده است.

در سال ۱۳۷۲ نیکی کریمی موفق به دریافت جایزه صدف نقره‌ای بهترین  از جشنواره بین‌المللی فیلم سن‌سباستین برای فیلم سارا شد.

وی در بیست و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر (سال ۱۳۸۱) برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن برای فیلم دیوانه‌ای از قفس پرید و واکنش پنجم شد.

وی تاکنون در جشنواره‌های متعدد داخلی و بین‌المللی فیلم به عنوان داور حضور داشته است. او در سال ۱۳۸۶ (۲۰۰۷) از داوران بخش فیلم کوتاه شصتمین جشنواره فیلم کن فرانسه بود.

وی همچنین در زمینه عکاسی و ترجمه کتاب نیز فعالیت داشته است. نیکی کریمی همچنین در حرفه عکاسی نیز فعالیت دارد. وی همچنین تاکنون چندین نمایشگاه عکس از کارهای خود، برگزار کرده است.

وی تاکنون سبک‌های مختلف عکاسی همچون پرتره و… را تجربه کرده ولی عکاسی از طبیعت در آثار او چشمگیرتر است. یکی کریمی همچنین در حرفه عکاسی نیز فعالیت دارد.

وی همچنین تاکنون چندین نمایشگاه عکس از کارهای خود، برگزار کرده است. وی تاکنون سبک‌های مختلف عکاسی همچون پرتره و… را تجربه کرده ولی عکاسی از طبیعت در آثار او چشمگیرتر است.

در دومین جشنواره فیلم‌های فارسی‌زبان سیدنی که در شهریور ۱۳۹۲ برگزار شد از نیکی کریمی تقدیر شد. در این مراسم فیلم‌های چند روز بعد، سوت پایان و یک شب از ساخته‌های نیکی کریمی به نمایش درآمد.

نیکی کریمی که اعضای خانواده‌اش در انگلستان یا آمریکا زندگی میکنند بین تهران و لندن در رفت‌وآمد است.

عکس نیکی کریمی در جشنواره فیلم ابوظبی

جشنواره فیلم ابوظبی سال گذشته در دوبی برگزار شد که نیکی کریمی به دریافت جایزه در این جشنواره نایل شد.

 

 

تیپ نیکی کریمی در جشنواره فیلم هند

حجاب نیکی کریمی

حجاب نیکی کریمی در خارج از کشور

حجاب نیکی کریمی

حجاب نیکی کریمی در خارج از کشور

حجاب نیکی کریمی

پوشش نیکی کریمی در جشنواره فیلم استرالیا

حجاب نیکی کریمی

عکس نیکی کریمی در خارج از کشور

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: