هاشمی طبا : حامیان من به روحانی رأی بدهند

هاشمی طبا یک از نامزدهای ریاست جمهوری کشورمان اعلام کرد که حامیان من به روحانی رأی بدهند چرا که خودم هم به او رأی خواهیم داد. وی گفت من انصراف نمیدهم چون انصراف یعنی دست برداشتن از ایده و نظراتم و من هیچوقت در زندگی ام راهی را که رفته ام نصف نیمه رها نکرده ام.

هاشمی طبا همه را به رأی به روحانی دعوت کرد

هاشمی طبا

هاشمی طبا : حامیان من به روحانی رأی بدهند

هاشمی طباء با تاکید بر اینکه به روحانی در انتخابات رای می دهد گفت که اگر کسی با او تماس گرفت و نظرخواهی کرد به او می گویم به روحانی رای دهد، اما انصراف نمی دهم چون معتقدم انصراف به معنای دست برداشتن از ایده و نظراتم است.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در نشست خبری گفت: بنده اعلام کردم به آقای روحانی رای می‌دهم چون ایشان را برای ادامه حرکت کشور اصلح می دانم و اگر بتوانم ایده هایم را در اختیارشان قرار می‌دهم تا براساس تشخیص در مجموعه مدیریتی کشور دنبال کند.

وی در مورد دلیل انصراف ندادنش در انتخابات تصریح کرد: برخی به من گفته اند که انصراف بده، اما من انصراف نمی دهم چون معتقدم انصراف به معنای دست برداشتن از ایده ها و نظرات است. انصراف یعنی اینکه از ایده هایم صرف نظر کرده باشم که اینطور نیست.

هاشمی طباء گفت: اگر دیگران با من تماس بگیرند و در مورد رای دادن نظرخواهی کنند به آنها می گویم که به آقای روحانی رای دهند تا ایده و فکر او کشور را به سرو سامان واقعی برساند.

هاشمی طباء ابراز امیواری کرد که تداوم دولت روحانی بتواند کشور را به شرایط مطلوب تری برساند.

ایسنا

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: