هجوم گردشگران به زادگاه ملانیا ترامپ

زادگاه ملانیا کشور اسلوونی است و ملانیا چند سال بیشتر در مقیم امریکا نشده است ملانیا یک مدل تبلیغاتی بوده که ترامپ از او خوشش می آید و با وی ازدواج میکند.

هجوم گردشگران به زادگاه ملانیا

زادگاه ملانیا همسر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اصل کشور اسلوونی می‌باشد. او در سال ۲۰۰۱ مقیم دائم آمریکا و از سال ۲۰۰۶ شهروند این کشور شده است.
ظاهرا اقبال به کسانی که با توریستها در کشور اسلوونی سر و کار دارند رو کرده چرا که نام ملانیا ترامپ گردشگران بسیاری را به این کشور جذب کرده است.
پس از ازدواج ملانیا با ترامپ و به شهرت رسیدن این زن، روز به روز تعداد گردشگرانی که به کشور اسلوونی سفر می کنند رو به فزونی است. طبق گزارشهای هتلی در این کشور، تعداد مسافران خارجی آنها که در این هتل اقامت دارند ۳۰.۶ درصد افزایش داشته، این در حالی است که آمار افزایش حضور گردشگران داخلی آنها در هتلشان فقط ۲۲.۵ درصد بوده است.

حضور گردشگران به زادگاه اسلوونی

به گفته تحلیلگران، چهره های مشهور می توانند عامل بسیار مهمی برای جذب  توریستها به یک کشور باشند که نتیجه آن بهبود شرایط اقتصادی در کشوری مانند اسلوونی است که پیشرفت آن در زمینه گردشگری غیر قابل انکار است، همچنین با بررسی رشد اقتصادی این کشور در سال جاری به رقم ۳.۶ درصد رسیده اند که این عدد در سال گذشته ۲.۵ بوده و نرخ بیکاری نیز در چند وقت اخیر از ۱۲ درصد به ۱۰.۲ درصد کاهش پیدا کرده است.
اسلوونی کشوری است در جنوب اروپای مرکزی که پایتخت و بزرگ‌ترین شهر آن لیوبلیانا است، این کشور از سوی غرب با ایتالیا، از شمال با اتریش، از جنوب و جنوب شرقی با کرواسی و از سمت شمال شرق با مجارستان هم‌مرز است.
زادگاه ملانیا ترامپ
هجوم گردشگران به زادگاه ملانیا
هجوم گردشگران به زادگاه ملانیا
هجوم گردشگران به زادگاه ملانیا
هجوم گردشگران به زادگاه ملانیا
هجوم گردشگران به زادگاه ملانیا

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: