هلاکت خواننده داعشی در موصل + عکس

هلاکت خواننده داعشی در موصل و عکس های خواننده رپ داعشی که در موصل به هلاکت رسید.

«مروان الویری» رَپِر تونسی داعش، در حملات اخیر رزمندگان عراقی به مواضع داعش در شهر “موصل” به هلاکت رسید. منابع خبری از هلاکت خواننده رَپ تونسی داعش در شهر “موصل” خبر دادند.

هلاکت خواننده داعشی

به گفته این منابع عراقی، «مروان الویری» رِپِر تونسی داعش که به نام «امینو» در انی گروه تروریستی شناخته می شد، سرانجام در حملات رزمندگان غیور عراقی به مواضع داعش در شهر موصل، به هلاکت رسید.

هلاکت خواننده داعشی در موص

هلاکت رَپِر تونسی داعش

مجله مراحم : «مروان الویری» رَپِر تونسی داعش، در حملات اخیر رزمندگان عراقی به مواضع داعش در شهر “موصل” به هلاکت رسید. منابع خبری از هلاکت خواننده رَپ تونسی داعش در شهر “موصل” خبر دادند. به گفته این منابع عراقی، «مروان الویری» رِپِر تونسی داعش که به نام «امینو» در انی گروه تروریستی شناخته می شد، سرانجام در حملات رزمندگان غیور عراقی به مواضع داعش در شهر موصل، به هلاکت رسید.

هلاکت خواننده داعشی «امینو» در سال ۱۹۹۰ میلادی در تونس به دنیا امد و در سال ۲۰۱۲ میلادی و در حالیکه فقط ۲۲ سال سن داشت، برای نخستین بار به جرم مواد مخدر به زندان افتاد.

عکس هلاکت خواننده داعشی

وی مدتی پس از آزادی، به دلیل تمایل به تفسیر تکفیری از اسلام و افراطگرایی که در تونس زمینه های فراهمی برای آن وجود دارد، توسط نیروهای امنیتی این کشور دستگیر و برای دومین بار روانه زندان شد.

این رَپِر تروریست در سال ۲۰۱۴میلادی، پس از اتمام دوران محکومیت و خروج از زندان، با سفر به سوریه به گروه تروریستی تکفیری داعش پیوست.

هلاکت خواننده داعشی «امینو» پس از پیوستن به داعش در شبکه رادیویی این گروه تروریستی به نام «البیان» مشغول به کار شد و به همین منظور از شهر رقه، مرکز خلافت به اصطلاح اسلامی داعش در سوریه، به شهر موصل، مقر اصلی داعش در عراق اعزام گردید و در نهایت در روزهای گذشته در همین منطقه کشته شد.

وی پس از حمله تروریستی ماه ژوئن سال ۲۰۱۵ میلادی به موزه باردو، در صفححه فیسبوک خود نوشت: “من روح و بدن خود را به دولت (به اصطلاح) اسلامی شماو عراق فروختم و به زودی برای آزادی کشورم از دست زباله ها، باز خواهم گشت.”

شایان ذکر است، تونس از جمله کشورهای عربی است که از صادرکنندگان تروریست به دیگر مناطق جهان شناخته می شود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: