هلاکت ۴ داعشی در هرمزگان + تصاویر

هلاکت ۴ داعشی در هرمزگان ، کشته شدن ۴ داعشی در شهرستان رودان ، به هلاکت رساندن چهار داعشی در هرمزگان ، کشته شدن چهار تروریست داعشی در هرمزگان

هلاکت ۴ داعشی در هرمزگان

فرمانده انتظامی استان از هلاکت ۴نفر از تروریست داعشی در شهرستان رودان خبر داد.

سردار عزیزالله ملکی صبح امروز در جمع خبرنگاران بیان کرد: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد اخبار موجود مبنی بر تحرک گروه اشرار مسلح در بخش‌های شرقی استان هرمزگان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

چهار داعشی کشته شده در شهر رودان

هلاکت 4 داعشی در هرمزگان,داعش در رودان

جزئیات کشته شدن ۴ داعشی در شهر رودان

وی افزود: در همین راستا با اجرای طرح‌های عملیاتی، اطلاعاتی و شناسایی فنی و پیچیده و مراقبت دقیق تردد و تحرکات این افراد،عصر روز گذشته ماموران جان بر کف پلیس در کوههای اطراف شهرستان رودان با تیم ۴ نفره از این عضو داعش مواجه و پس از درگیری مسلحانه همه آنان را به هلاکت رساندند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از این افراد کشته شده تعداد ۴ قبضه اسلحه جنگی، ۱۱۲ فشنگ جنگی، مقادیری مواد منفجره و پرچمی با آرم داعش کشف شد.

هلاکت 4 داعشی در هرمزگان,داعش در رودان

سردار ملکی تصریح کرد: هویت دو نفر از این تروریست داعش به هلاکت رسیده اتباع بیگانه با کارت شناسایی خارجی بوده و هویت افراد دیگر در دست بررسی است.

فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد‌: ما در اینجا این اطمینان را به هموطنان عزیز می‌دهیم که با هوشیاری کامل با هر نوع تحرکاتی که باعث ناامنی در منطقه شود مبارزه خواهیم کرد و از هموطنان عزیز درخواست داریم هر نوع موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند.

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: