همراهی صبا راد با مانی رهنما در کنسرت + عکس

همراهی صبا راد در کنسرت مانی رهنما + عکس

کنسرت مانی رهنما با همراهی صبا راد

کنسرت مانی رهنما با همراهی و دکلمه صبا راد برگزار شد, صبا راد بعد از کنسرت پستی در اینستاگرام منتشر کرد و کلی از کنسرت تعریف کرد.

مجله مراحم : مانی رهنما که دی ماه امسال با دکلمه صبا راد و همراهی پیانوی رضا تاجبخش روی صحنه رفت، بار دیگر با تمدید این کنسرت، در تاریخ ۵ اسفند در همین سالن به روی صحنه رفت.رهنما در این برنامه منتخبی از قطعه های پرطرفدار خود ،از جمله “پرنده ” و “من و تو” را روی صحنه برد.

کنسرت مانی رهنما با همراهی و دکلمه صبا راد

 

دکلمه صبا راد , دکلمه صبا راد درکنسرت مانی رهنما
دکلمه صبا راد , دکلمه صبا راد درکنسرت مانی رهنما

 

صبا راد با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:سلام شبتون آروم نمیدونم چطور میتونم مهر و محبت شما دوستان که در کنسرت، با عشق اومدید و کلی بهم انرژی دادید رو جبران کنم؟

از خداوند مهربونم میخوام کمک کنه تا زنده هستم برای شما و کنار شما باشم و البته خدا،شما مهربان مردم رو برام نگه داره. الهی آمین سپاس از دوستانی که تشریف آوردند.

جای اون عزیزانی هم که به هر دلیلی ما توفیق نداشتیم از حضورشون بهره مند بشیم خییییییییلی خالی بود. کلی اتفاق خوب توی کنسرت داشتیم که قول میدم باشما به اشتراک بذارم. این عکس رو غزاله جان باقرلو زحمتشو کشیدن. نگاهت می کنم خاموش و خاموشی زبان دارد زبانِ عاشقان چَشم است و چَشم از دل نشان دارد ..

هوشنگ ابتهاج #مانی_رهنما #صبا_راد #کنسرت #عشق

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: