همسر بهنوش بختیاری چه کسی است؟ +عکس

همسر بهنوش بختیاری

همسر بهنوش بختیاری نویسنده سریال های طنز مهران مدیری میباشد نام او محمدرضا آرین است آنها سال ۱۳۷۸ با ههم ازدواج کرده اند اما تمایلی برای انتشار تصاویر شخصی شان ندارند و تنها عکس زیر از آنها در اینترنت موجود است.

بهنوش بختیاری بازیگر طنازی که در آثار طنز نام او در کنار هنرمندانی بی نظیر این رشته همیشه میدرخشد . این بانوی بازیگر کشورمان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش عاشقانه ای به مناسبت دهمین سالگرد ازدواجش نوشت و درباره علت عدم انتشار عکسی از همسرش توضیح داد.

عکس همسر بهنوش بختیاری

همسر بهنوش بختیاری,شوهر بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

دهمین سالگرد ازدواجم مبارک…. مثل همیشه عاشقم مثل روز اول…. تمام بدنم یخ میکنه میبینمش فرازونشیب زیاد بود اما عشق ما باقی ماند افتخارمیکنم که همسرتو هستم مردی که از همه چیزم بخاطرش میگذرم شیرین ترین خاطره زندگیم رو تو به من بخشیدی تو از همه دنیا بیشتر به من مهربانی کردی رازدارم بودی سنگ صبورم بودی ای امنیت من….جونم فدای تو…..محمدرضای من پی نوشت:برای چندمین بار میگم که همسر بنده علاقه ای به انتشار عکسشون در فضای مجازی ندارن…..وگرنه برای من افتخاریه که صفحه ام با عکس ایشون مزین شود….برای همه ارزوی داشتن عشق میکنم….که چیزی دراین جهان لذتبخش تر از عشق نیست.

همچنین ببینید: پیام عاشقانه بهنوش بختیاری به همسرش + تصاویر

بهنوش بختیاری در تیرماه سال ۱۳۷۸ با محمدرضا آرین نویسنده کارهای طنز مهران مدیری ازدواج کرده است.

بهنوش بختیاری در سال ۱۳۷۵ در مجموعه هوای تازه ساخته آقای محمد رحمانیان بازیگر ی را آغاز کرد و به عرصه جدیدی در دنیای سینما وارد شد و از چند مجموعه داستانی تلویزیون ی پربیننده مانند شبهای برره (در نقش لیلون) و زندگی به شرط خنده در میان مردم به محبوبیت رسید. بهنوش بختیاری که روزهای آخر سال ۹۵ از مادر شدنش در نوروز ۹۶ خبر داده بود بالاخره صاحب فرزند شد و دختری را به فرزند خواندگی قبول کرده است.

عکس شوهر بهنوش بختیاری

همسر بهنوش بختیاری کیست؟,عکس های شوهر بهنوش بختیاری,عکس های بهنوش بختیاری و همسرش محمدرضا آرین,عکس های شخصی همسر بهنوش بختیاری

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: