تصاوير جالب از کنده کاری روی كدو تنبل بسیار هنرمندانه

کنده کاری روی كدو تنبل بسیار هنرمندانه عکس های جالب از کنده کاری و هنرنمایی روی کدو تنبل و تبدیل آن به مجسمه های جالب را در ادامه ببینید.

هنرنمایی روی کدو تنبل

مجسمه سازی یکی از هنرهای حساس است که باید تمرکز بالایی برای این کار داشت احتمالا تا به حال مجسمه های زیادی را دیده اید که به طرز زیبایی روی آن تراشکاری شده و شکل های جالبی خلق شده است.

حکاکی و کنده کاری از شغل های بسیار محبوب در همه کشورها است که در برخی از این کشورها حتی یک رشته دانشگاهی برای آن در نظر گرفته اند.

اما در این صفحه ما میخواهیم یک مجسمه ساز به نام ری ویلافین را به شما معرفی کنیم که به جای سنگ روی کدو تنبل کنده کاری های خارق العاده ای انجام داده است و اشکال بسیار زیبایی را خلق کرده که در نوع خود بسیار متفاوت و جالب است.

این هنرمند مجسمه ساز با استفاده از هنر کنده کاری به کدو تنبل ها شکل و شمایل جالبی بخشیده است که در ادامه تصاویری از آنها را مشاهده میکنید.

عکس های جالب از کنده کاری روی كدو تنبل

کاری روی كدو تنبل,مجسمه با کدو تنبل کاری روی كدو تنبل,مجسمه با کدو تنبل کاری روی كدو تنبل,مجسمه با کدو تنبل کاری روی كدو تنبل,مجسمه با کدو تنبل

مجسمه سازی با کدو تنبل

کاری روی كدو تنبل,مجسمه با کدو تنبل کاری روی كدو تنبل,مجسمه با کدو تنبل کاری روی كدو تنبل,مجسمه با کدو تنبل

خلق شکل های زیبا با کدو تنبل

کاری روی كدو تنبل,مجسمه با کدو تنبل کاری روی كدو تنبل,مجسمه با کدو تنبل کاری روی كدو تنبل,مجسمه با کدو تنبل کاری روی كدو تنبل,مجسمه با کدو تنبل کاری روی كدو تنبل,مجسمه با کدو تنبل

کاری روی كدو تنبل,مجسمه با کدو تنبل

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: