جنگ مجازی هواداران امیر تتلو با بازپرس دادگستری +تصاویر

مجله مراححم; روز گذشته در حالي كه تتلو با دستبند و پابند روانه دادسراي فرهنگ و رسانه شده بود، بنابر مشاهدات حاضرين، با وجود اينكه پابند او را باز كرده بودند، وي اقدام به فرياد زدن و خودزني كرده و عنوان مي‌كرده كه من ميليونها طرفدار دارم و هيچ كاري نمي‌توانيد بكنيد!

در همين حال و پس از پخش يك فيلم كوتاه و مخدوش چندثانيه اي از حضور تتلو در دادسراي فرهنگ و رسانه و نشستن وي در يك پژو ٢٠٦، موجي از اظهارنظر و واكنش هاي متعدد برخی هواداران معلوم الحال اين خواننده زيرزميني در فضاي مجازي گسترده شد.

 
  هواداران امیر تتلو,تتلیتی ها,تتلو را آزاد کنید,فحاشی امیر تتلو,فیلم فحاشی امیر تتلو
 

گردانندگان صفحه رسمی این خواننده و نیز تعدادی از هوادارانش، ضمن مظلوم نمایی برای او، علیه دستگیری اش، شاخ و شانه کشیده اند!

بسياري از علاقه مندان به وي با توهين هاي ركيك به قاضي بيژن قاسم زاده بازپرس ويژه دادسراي فرهنگ و رسانه، حمله كرده و اين بازپرس نام آشنا را مورد حملات هتاكانه قرار دادند.

رفتار زننده تتلو در دادسرا و توهین هواداران معلوم الحال به قاضی
بیژن قاسم زاده، قاضی پرونده امیرتتلو

اين اقدام هواداران مجازي تتلو در پاره اي از موارد با تهديد همراه بوده و قاضي قاسم زاده را نيز مخاطب قرار داده اند.

انتشار تصاوير بيژن قاسم زاده در پستهاي مختلف اينستاگرام و نوشتن جملات بي ادبانه نيز از ديگر اقدامات سينه چاكان مجازي تتلو بوده است.

اينها همه در حالي است كه آنطور كه از گذشته و سابقه مسئولين دادسراي فرهنگ و رسانه و قاضي قاسم زاده روشن است، آنها بعضا تحت فشارهاي سنگين سياسي و لابي هاي گسترده بسياري از شاكيان و متهمان پرونده هاي كلان قرار نگرفته و تاثيري در روند رسيديگي به پرونده ها نداشته است چه برسد به اينستاگرام بازي و كامنت گذاري تعدادي از افراد معلوم الحال!

گفتنی است پس از آنکه عده ای از طرفداران تتلو، طی فراخوانی، از دوستداران این خواننده زیر زمینی دعوت کردند تا در یک تجمع حمایتی از وی حضور یابند، پلیس تهران با هماهنگی های قضایی لازم در محل مورد نظر حضور یافت و افرادی را كه قصد داشتند نظم عمومی را بر هم بزنند دستگیر کرد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: