هواپیمای فوتبالیست‌های برزیل سقوط کرد +تصاویر

سقوط هواپیمای حامل فوتبالیست‌های برزیلی در کلمبیا,چاپه کوئنسه
 

سقوط هواپیمای حامل فوتبالیست‌های برزیلی در کلمبیا

 ایسنا نوشت: گاردین از سقوط هواپیمای حامل اعضای یک تیم فوتبال برزیل قبل از برگزاری دیدار خود در یک تورنمنت بین‌المللی خبر داد.

هواپیمای حامل تیم فوتبال “چاپه کوئنسه” برزیل که با ۷۲ بازیکن و همراه برای برگزاری یک دیدار بین‌المللی به کشور کلمبیا سفر می‌کرد، دچار سانحه شده است.

هواپیمای این تیم در جریان سفر به کلمبیا، دچار حادثه شده و به نظر می‌رسد سقوط کرده است.

 

سقوط هواپیمای حامل فوتبالیست‌های برزیلی در کلمبیا,چاپه کوئنسه
سقوط هواپیمای حامل فوتبالیست‌های برزیلی در کلمبیا,چاپه کوئنسه

 

سقوط هواپیمای حامل اعضای یک تیم فوتبال برزیل

هنوز خبر دقیقی در مورد سرنوشت این هواپیما گزارش نشده، ولی رسانه‌های محلی از سقوط هواپیما و کشته شدن تمامی سرنشینان آن خبر داده‌اند.

این باشگاه برزیلی در سال ۱۹۷۳ تاسیس شد و از سال ۲۰۱۴ در دسته برتر برزیل بازی می کرد. این تیم بعد از ۳۷ بازی در لیگ برتر برزیل در رده نهم جدول قرار گرفته بود.

این تیم برای دیدار پلی اف لیبرتادورس به کشور کلمبیا در حال پرواز بود تا بتواند جواز حضور در رقابت های باشگاهی در قاره امریکا را کسب کند.

 

بغض علی دایی برای بازیکنی که دوستش داشت

 در هواپیمایی که صبح امروز در کلمبیا سقوط کرد نام فیلیپه ماچادو مدافع سال گذشته باشگاه صبای قم به چشم می خورد. نزدیکان علی دایی سرمربی سابق صبا می گویند وقتی صبح امروز این خبر را به او داده اند، شوکه شده و بغض کرده است. ماچادو در فصل گذشته زمانی به صبای قم آمد که به تازگی پدر شده بود و از این بابت بسیار خوشحال بود. او که بازیکن بسیار گرمی بود و در یک فصلی که در ایران بود چند واژه فارسی هم یاد گرفته بود و صحبت می کرد، در فصل گذشته با غیرت و تعصبی که داشت ۶ بازی با دست شکسته برای علی دایی بازی کرد و شاید یادآوری همین خاطره ها بود که صبح امروز باعث بغض علی دایی شد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: