واکنش صدف طاهریان به جنجال مصاحبه با روزنامه ترک + عکس

واکنش صدف طاهریان به جنجال مصاحبه با روزنامه ترک + عکس

صدف طاهریان چه چیزی را تکذیب کرد؟

توضیحات  صدف طاهریان به جنجال مصاحبه با روزنامه ترک

مجله مراحم : صدف طاهریان در مکالمه با نشریه هابر تورک از پشت صحنه سینمای کشور ترکیه و شرایط دشوار حیاتش حرف زد. در بخشی از این گفتگو به نقل از صدف طاهریان آمده بود :میاندیشیدم اینجا تفاوت کردهد ولی غلط می کردم. اینجا قادر نیستم به شغل هنرپیشهی ادامه بدهم. از شنیدن توصیه های غیر اخلاقی خسته شده ام.
 

صدف طاهریان چه چیزی را تکذیب کرد؟

اینجا کسی را نمی شناسم. اعتماد به نفسم را از دست داده ام. سه بار در کلاس های زبان ترکی کمپانی کردم ولی کامیاب نشدم زبان شان را بیاموزم. دیگر اعتماد به نفس ندارم.
صدف طاهریان در کشور ترکیه

در شروطی که امروز صبح نشریه ایرانی، مکالمه ای را از قول صدف طاهریان انتشار داده بود، که در آن به یک رسانه ترک نقل کرده بود از زندگی در این جا ناراضی می باشد ، حالا طاهریان در گفتگوی جدیدی، این گفتگو را انکار کرده می باشد. باحال این جاست که این هنرپیشه روز پیش عکس و تصویر این گفتگو را انتشار داده بود، اما حالا آن را از صفحه شخصی اش کنار زده می باشد.

عکس و تصویر گفتگوی تازه طاهریان را می نگاه کنید. همانطور که در بالای عکس و تصویر دیده میشود، طاهریان با لایک کردن این پست، به نوعی صحت آن را تایید کرده می باشد.

تکذیبیه صدف طاهریان

واکنش تند صدف طاهریان به جنجال مصاحبه با روزنامه ترک ,  توضیحات صدف طاهریان درباره جنجال جدید واکنش تند صدف طاهریان به جنجال مصاحبه با روزنامه ترک , توضیحات صدف طاهریان درباره جنجال جدید 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: