واکنش عجیب جدیدی به عکس منتشر شده در فضای مجازی

واکنش عجیب جدیدی به عکس منتشر شده در فضای مجازی

جدیدی: عکس منتشر شده کنار پورحیدری عکس من نیست!

http://img.morahem.com/wp-content/uploads/2016/11/01154926.jpg

 

مجله مراحم : انتشار يك تصوير عجيب از عباس جديدي در كنار مرحوم پورحيدري موجي از عصبانيت برخي از هواداران را در پي داشته است. بسياري از آن ها معتقدند خانواده پورحيدري راضي به انتشار تصوير منصورخان در چنين شرايطي نبودند اما جديدي مي گويد حضور ورزشي ها در بالاي سر يك شخصيت ورزشي مشكلي ندارد.

 
انتشار اين تصوير در فضاي مجازي حسابي جنجالي شده و واكنش هاي متعددي را در پي داشته است.
 
 عباس جدیدی گاهی رفتارهایی می کند که صدای جامعه ورزشی و علاقه مندان به ورزش را در می آورد اما او با وجود انتقادهایی هم که به او می شود زیر بار برخی رفتارهای اشتباهش نمی رود. او در جدیدترین اظهارنظرش در مورد پست دیروزی که از او کنار پورحیدری منتشر شده بود حرفهای جالبی زد. صحبت های او را در زیر می خوانید:
 
به نظر من هيچ مشكلي وجود نداشت، ما ورزشي هستيم، ما پيش او نرويم چه كسي برود؟ آن هايي كه خودشان را به ورزشكاران مي چسبانند بايد بگويند چرا اين كارها را مي كنند.
 
منصورخان از رفقاي من بوده و بارها به هيئت مان آمده است. خانواده ورزش يك بزرگي را از دست داده و عرق ورزشي ما اجازه نمي دهد كه او را تنها بگذاريم. پورحيدري جزو مفاخر ورزش ما بود و بالاخره ما عزيزي را از دست داده ايم كه فقدان شان را هميشه حس خواهيم كرد.
 
از دست دادن او جبر روزگار بود، از اين پورحيدري ها در جامعه ورزش مان كم نداريم،‌مگر ما نامجو را نداشتيم؟ او در خانه اي اجاره اي زندگي مي كرد ولي وقتي درگذشت همه متوجه شدند كه چه مشكلاتي داشته، پورحيدري شخصيت بزرگي بود و بايد تا وقتي زنده هستند قدرشان را بدانيم.
 
پورحيدري رفيق و دوست من بود، ما هم مثل بقيه ورزشي ها پيش او رفتيم. اميدوارم وزير جديد ورزش كه راي اعتماد مجلس را گرفته هواي پيشكسوتان را بيشتر داشته باشد و به مربيان سازنده بيشتر بها بدهد.
 
او بايد ببيند كه اين پيشكسوتان در كجا زندگي مي كنند و چه مشكلاتي دارند. وزير قبلي كه اين كار را نكرد ولي اميدوارم وزير جديد اين موضوعات را در اولويت كارش قرار بدهد. ما هم جزو پيشكسوتان ورزش هستيم و مرگ براي همه هست، ما بايد جوري سياست ها و اعمال مان را برنامه ريزي كنيم كه بعد از مرگ به سراغ بزرگان نرويم.
 
قبول داريد كه عكس انداختن از پورحيدري در آن شرايط خيلي جالب نبود؟ به هر حال شايد خانواده ايشان راضي به انتشار اين تصوير نباشند.
من عكس نينداختم اين عكس من نيست و نمي دانم عكس چه كسي است!
 
طبيعتا عكس شماست ولي شايد انتشار آن توسط شما انجام نشده.
اصلا در صفحه اينستاگرامم من اين عكس را منتشر نكردم شايد پرستارها گرفته اند.
 
البته شما هم به دوربين نگاه مي كنيد و مشخص است كه اين تصوير آگاهانه گرفته شده. حتي امروز به پيج شما در اينستاگرام حمله شده است.
اصلا اينگونه نيست و پيج من باز است و اتفاقا تصوير آن مرحوم پورحيدري است، به هر حال وقتي ما وارد جايي مي شويم پرستار و همه عكس مي گيرند. اگر من يك غيرورزشي بودم اين تصوير شائبه ايجاد مي كرد اما من خانواده پورحيدري ام، من خود پورحيدري ام، من وصله او هستم. اگر اصناف مي گرفتند ممكن است برداشت ديگري مي شد ولي من ورزشي هستم، شايد بقيه مي خواستند بهره برداري كنند ولي من چنين تصميمي نداشتم.
 
بحث انتخاباتي به كنار، موضوع اصلي اين است كه شايد خانواده ايشان راضي به انتشار تصوير با آن حال نبودند.
من عكس را نگرفتم، ما كه جايي مي رويم ۱۰۰ تا دوربين پشت سر ماست، نمي دانم شايد آن ها گرفته اند. اگر غير ورزشي برود و عكس بگيرد شايد مشكل داشته باشد ولي من ورزشي هستم و رفتم، اصلا در صفحه اينستاگرامم هم اين تصوير منتشر نشده است.
 
گفته مي شود در كانال تلگرامي تان اين عكس براي لحظاتي گذاشته و سپس حذف شده است.
كانال من؟
 
بله، كانال تلگرامي داريد؟
تلگرام؟ نمي دانم، فكر نمي كنم اين اتفاق رخ داده باشد.
 
به هر حال اين كانالي است كه به نام شما فعاليت مي كند و تصوير شما را منتشر كرد و بعد از آن هم اين تصوير پخش شد.
من خبر ندارم، شايد اشتباهي رخ داده ولي پورحيدري دوست ماست و چندباري به هيئت مان آمده، اين وصله ها به من نمي چسبد. من هم بميرم ورزشي ها مي آيند زير تابوتم را مي گيرند، اگر غيرورزشي ها بيايند من هم ناراحت مي شوم ولي ما كه ورزشي هستيم و مشكلي وجود ندارد.
 
من هم اگر در بيمارستان باشم و سرطان گرفته و در حال مرگ باشم، علي پروين يا منصور برزگر بيايند بالاي سر من، جاي گلايه اي باقي نمي ماند چون ورزشي هستند ولي كانديد مجلس بيايند ممكن است شائبه به وجود بيايند ولي اين تصوير را من در كانال! اينستاگرامم منتشر نكردم و ممكن است شيطنت هايي رخ داده باشد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: