واکنش غرضی درباره جوک‌هایی که برایش ساختند

محمد غرضی

جام‌جم : از شوخی‌ها و جوک‌هایی که مردم در مورد شما می‌گویند خبر دارید؟
بله
آخرین چیزی که شنیدید چه بوده؟
-این‌که مثلا آقای روحانی، غرضی را با همه رای‌دهندگانشان دعوت کرده خانه‌شان! یعنی این‌که غرضی رای کم دارد. حرف دیگر که موجب تعجبم شد و خیلی قشنگ بود، این‌که ما در آن مناظره وقتی که معدن را نشان داد من گفتم که پیداست این معدن متروکه است،
ساختمانش خالی است، هیچ تشکیلاتی نیست و کسی هم که سرمایه‌گذاری کرده فراری شده و تورم هم به او فشار آورده و الان در زندان است.

یکی می‌گفت این جوک است، اما واقعا یک واقعیت است و واقعا صاحب یک معدنی به خاطر تورم ورشکست شده و الان زندان است! یا جوک‌هایی دیگری را که برای ما ساختند این بود که از غرضی می‌پرسند حجاب را چگونه حل می‌کنی؟ گفته با حل تورم! پزشکی را چگونه حل می‌کنید گفته با حل تورم!

 از این جوک‌ها ناراحت می‌شوید؟
– نه، چون این اعتقاد واقعی من است. اعتقاد من بر این است که دولت‌های صد سال گذشته جیب فقرا را خالی کردند و جوان‌ها را از اسلام و انقلاب دور کردند و همه را در این می‌بینم که اینها دست در جیب فقرا می‌کنند و کشور را به‌جای این‌که اسلامی اداره کنند، قانونی اداره کردند. من می‌گویم این اسلامی نیست و جمهوری اسلامی و اسلامیت نیست و اینها هم که جوک شود اشکالی نیست. حق مردم این است که جوک درست کنند، هرجا حرف‌ها شنیده نمی‌شود جوک درست می‌کنند، چه کار داریم.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: