واکنش هنرمندان به تیتر دیوث نشریه یالثارات

مهران غفوریان,واکنش مهران غفوریان به نشریه,بیوگرافی مهران غفوریان,

 

واکنش مهران غفوریان به سوءاستفاده شبکه های ماهواره ای

غفوریان کمدین سینما و تلویزیون:

من در اعتراض به اهانت نشریه ای به هنرمندان، هر واکنشی یا شکایت رسمی انجام بدهم ارتباطی به شبکه های ماهواره ای معاند ندارد، هیچ وقت پاسخی به تماس این رسانه ها نداده ام.

افتخارم این است که در ایران هستم و برای شاد کردن مردم این کشور تلاش می کنم و نحوه اعتراض من ربطی به این شبکه های معلوم الحال که بیشتر به فکر خودشان هستند ندارد. 

توقعم از نشریات کشور خیلی بیشتر است و این نحوه ادبیات نسبت به هنرمندان حتی در صورت اختلاف نظر نیز درست نیست و من را خیلی ناراحت کرد.

 

بازیگرانی به توهین هفته نامه یالثارات واکنش نشان دادند.

 

Yasarat daus دیگر بازیگران هم واکنش تندی به توهین نشریه یالثارات نشان دادند

 

امیر جعفری:

خدایا ما به کجا شکایت ببریم؟؟؟؟ توهین تا این حد؟؟؟

 

امیر حسین علم الهدی:

به نام خدا

این واژه مربوط به کدام آموزه اخلاقی و دینی ایرانیان است؟ لعنت بر کسانی که اینچنین بی محابا بچه مسلمون ها را تحقیر می کنند. لعنت برکسانی که باما و فرهنگ ما چنین کرده اند…و لعنت برکسانی که بگم بگم ها راه انداختند که حال به اسم اسلام و مسلمانی جعلی چنین می کنند با اسلام واقعی محمد (ص)

 

مهراب قاسم خانی:

من عمیقاً از این که این پست رو منتشر میکنم از همه عذر خواهی میکنم. امیدوارم مسئولین و جامعه هنری نسبت به این تیتر یالثارات واکنش مناسبی نشون بدن.

در حالی که اکثر هنرمندان نسبت به این قضیه سکوت کرده اند شنیده شده است خانه سینما امروز بابت توهین این نشریه بیانیه ای صادر خواهد کرد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: