واکنش پرستو صالحی به خواستگاری علی صالحی

واکنش پرستو صالحی به خواستگاری

واکنش پرستو صالحی به خواستگاری علی صالحی در برنامه زنده را مشاهده میکنید. گویا درخواست ازدواج علی صالحی از پرستو صالحی برایشان دردسرساز شده است و در کاربران شبکه های اجتماعی که همیشه پیگیر حواشی هستند یه سراغ این دو بازیگر رفته و در صفحات آنها کامنت های دردسر سازی گذاشته اند.

همچنین ببینید: خواستگاری از پرستو صالحی در برنامه زنده + فیلم

در برنامه دعوت با اجرای نیما کرمی و همسرش که در شبهای ماه رمضان از شبکه یک سیما پخش میشد پرستو صالحی و علی صالحی به عنوان مهمان در برنامه حاضر شدند.

ماجرای خواستگاری علی صالحی از پرستو صالحی

در این برنامه که با موضوع صمیمیت خانواده روی آنتن رفت مجری برنامه اعلام کرد که اگر ازدواج کنند به عنوان هدیه یک سفر زیارتی به آنها تعلق میگیرد که علی صالحی گفت :اگر اینطور است من و خانم صالحی با هم ازدواج میکنیم که این پیشنهاد باعث تعجب همه شد .

همچنین ببینید: عذرخواهی علی صالحی از خواستگاری کردن

این خواستگاری باعث ایجاد حواشی زیادی شد و پرستو صالحی بعد از مدتها نسبت این موضوع با انتشار پستی واکنش نشان داد.

پرستو صالحی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

در شو های پر بیننده ی خارجی کلی شوخی میکنن و مردم هم چون از جنس زندگی واقعی هست این شوخی ها لذت می برند رفقا ما هم برای رسیدن به فضای خوب و صمیمی در برنامه های تلویزیونی باید تلاش کنیم و از همه مهمتر جنبه مونو بالا ببریم ومتوجه باشیم شوخی فقط شوخی هست!!! یکی از همراه ترین، رفیق ترین های عالم هنر علی صالحی ست فقط رفیق شادی نیست ها، رفیق روزهای سخت همه ی رفیقاشه اینارو گفتم بدونین همسرش هرکی بشه خوشبخت ترینِ و اگر مثل خواهر برادر نبودیم قطعا به نظرات مخالف و سطحی که به هم میایم یا نمیایم کاری نداشتیم و ازدواجم می کردیم، والله. علی جان داداش خیلی مخلصیم.

واکنش پرستو صالحی به خواستگاری علی صالحی

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: