بی محلی کشورهای همسایه به پرسپولیس

ورزشگاه عمان میزبان پرسپولیس

ورزشگاه عمان میزبان پرسپولیس در بازی با الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی جام باشگاه های آسیا شد. پرسپولیس برای کشورهای تاجیکستان، ترکمنستان و بقیه کشورهای همسایه برای میزبانی نامه زده ولی هیچکدام پاسخ باشگاه پرسپولیس را نداده است.

ورزشگاه عمان میزبان پرسپولیس

بی محلی کشورهای همسایه به پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس تمام تلاش خود را کرد تا برای میزبانی از الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به کشوری غیر از عمان برود. شرایط آب و هوایی و حضور کم تعداد هواداران پرسپولیس در مسقط، مهم ترین دلایلی بود که آنها را به فکر میزبانی از عربستانی ها در کشور ثالث دیگری بیندازد. تلاش هایی که سرانجام بی نتیجه ماند.

ورزشگاه عمان میزبان پرسپولیس

پرسپولیسی ها پس از مکاتبه با فدراسیون قرقیزستان راهی بیشکک شدند تا با بازدید از ورزشگاه آنها امکان میزبانی از الاهلی عربستان را بسنجند. با این حال شرایط چمن ورزشگاه بیشکک قرقیزستان اصلا ایده آل نبود و عدم تضمین بهبود کیفیت چمن آنها سبب شد تا مسئولان پرسپولیس پس از جلسه با برانکو ایوانکوویچ قید حضور در قرقیزستان را بزنند و عمان را بار دیگر به عنوان میزبان در بازی با الاهلی عربستان معرفی کنند.

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این باره به خبرنگار مهر، گفت: دقیقا از همان روز که متوجه شدیم باید در مرحله یک چهارم نهایی با الاهلی عربستان بازی کنیم اولویتمان را برای انتخاب شهری که میزبان بازی هایمان خواهد بود گذاشتیم. تقریبا به چند کشور نظیر تاجیکستان، ترکمنستان و بقیه کشورها نامه زدیم. هیچ کدام از این کشورها غیر از قرقیزستان پاسخی به نامه ندادند.

ورزشگاه عمان میزبان پرسپولیس

مدیر روابط عمومی پرسپولیس افزود: چندین بار هم این موضوع را پیگیر شدیم اما باز هم جواب نگرفتیم. به همین خاطر گزینه غیر از قرقیزستان را نداشتیم. حساسیت میزبانی سبب شد تا به قرقیزستان برویم و شرایط را از نزدیک دنبال کنیم. متاسفانه شرایط چمن این ورزشگاه به هیچ وجه مناسب نیست و پس از جلسه ای که با برانکو و سایر مسئولان باشگاه برگزار شد تصمیم گرفته شد گزینه قرقیزستان را حذف کنیم.

خمارلوی در ادامه تاکید کرد: متاسفانه هیچ گزینه دیگری غیز از مسقط عمان هم باقی نمی ماند. به همین خاطر بار دیگر باید در این کشور از تیم های عربستانی میزبانی کنیم.

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت بازی با الاهلی عربستان که ۳۱ مردادماه برگزار می شود، میزبان است. دیدار برگشت دو تیم هم ۲۱ شهریورماه برگزار می شود و به نظر می رسد الاهلی کشور امارات را برای میزبانی از پرسپولیس انتخاب کند.

پرسپولیس پیش از این برای بازی با الهلال عربستان در مرحله گروهی، کشور عمان را انتخاب کرده بود.

بی محلی کشورهای همسایه به پرسپولیس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: