این عضو شورای شهر وساطت کرد تا تتلو آزاد شود +عکس

وساطت عضو شورای شهر دلیل نامه بازپرس به تتلو! +عکس

مجله مراحم؛ فردا نیوز نوشت:  عباس جدیدی یکی از کسانی بود که برای آزادی تتلو پیش قدم شد. امیر تتلو خواننده زیرزمینی برای رهایی از زندان، دست به دامن عباس جدیدی شد. این قهرمان سابق المپیک که حالا عضو شورای شهر تهران است با قاضی پرونده این خواننده زیرزمینی که شاکی خصوصی اش هم بود ، صحبت کرد و حالا در خبرهای غیررسمی وساطت این عضو شورای شهر که یک چهره ورزشی است را در بخشش تتلو بی اثر نمی دانند و این موضوع را دلیل این می دانند که تتلو بعد از آزادی به دیدن عباس جدیدی رفته است.
 
 گفتنی است که قاضی بیژن قاسم زاده که خود از اهالی ورزش است  و در پرونده سوشا مکانی و بازداشت او از وزرشکاران خواسته بود ریش سفیدی نکنند و بگذارند پرونده جریان طبیعی خود را طی کند، این بار ریش سفیدی عباس جدیدی را پذیرفته است و به نظر می‌رسد از شکایت خود صرف نظر کرده باشد هرچند که رسیدگی به جنبه عمومی جرم تتلو ادامه خواهد داشت.
 
روز گذشته، نامه ای از بیژن قاسم زاده، بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه برای امیر تتلو در سایت های معتبر کشور منتشر شد. نامه ای که در آن برای این خواننده پرحاشیه موسیقی ایران اعلام رضایت کرده و نوشته است:
 
«آیین روشنگر اسلام فرهنگ گذشت از خطا را ستوده و چشم پوشی و اغماض را هنجار بی بدیل و فضیلتی ارجمند برشمرده است، گذشت در آئین ما، ارزش جاودانه است که رحمت خاص الهی را در پی دارد. فضیلتی که انشان را به مقام صبر بر می کوشد و موجب جلب محبت الهی و آرامش ناشی از آن می شود، نیکویی و بخشش و مدارا، ترجیع بند فرهنگ پارسایی و پهلوانی و ایرانی است که همه ما را به مهربانی و ایثار و گذشت فرا می خواند. چنان که گفته اند:
 
هر که بخراشدت جگر به جفا
همچو کان کریم زر بخشش
کم مباش از درخت سایه فکن
هر که سنگت زند ثمر بخشش
 
بنابرآنچه ذکر شد، اینجانب بیژن قاسم زاده بازپرس دادسرای کارکنان دولت تهران به رغم رفتار و گفتار اهانت آمیز متهم پرونده آقای امیر مقصودلو از حق خصوصی و آنچه از جانب وی با من آنهم در جایگاه قضاوت رفت در می گذرم تا آئین عفو و گذشت پهلوانی در جامعه ورزشی که اینجانب نیز علاوه بر کسوت قضا بدان تعلق دارم بماند و بپاید. انشاءالله»

وساطت عباس جدیدی برای آزاد تتلو

عباس جدیدی, عکس عضو شورای شهر با تتلو, عکس مذهبی تتلو, آزادی تتلو
عباس جدیدی, عکس عضو شورای شهر با تتلو, عکس مذهبی تتلو, آزادی تتلو

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: