پارتی مختلط شبانه و عاقبت آن + تصاویر

پارتی مختلط شبانه و آخر و عاقبت آن

حمله به دختر جوان برگزار کننده پارتی های مختلط شبانه

برگزاری پارتی شبانه پرتکرار و پرسر و صدا توسط دختر پسرهای جوان در کشورهای غربی رواج بسیاری دارد که اغلب آنها با درگیری و مشکلات حاشیه ای به پایان می رسد .

عاقبت پارتی مختلط شبانه

پارتی مختلط شبانه

 

دختر جوان که میزبان و مسئول برگزاری پارتی شبانه مختلط بود مورد حمله قرار گرفت و در اثر ضربه شدید چهره اش دچار مشکل شد.

برگزاری پارتی شبانه پرتکرار و پرسر و صدا توسط دختر پسرهای جوان در کشورهای غربی بسیار پ رونق است که اغلب آنها با درگیری و مشکلات حاشیه ای به پایان می رسد .

به گزارش میرر تکرار درگیری در پارتی های مختلط این بار میزبان را مصدوم کرد،”جسیکا اسری” ۲۱ ساله براثر حمله مردی ناشناس به شدت آسیب دید.

گزارش حمله به دختر جوان در پارتی شبانه در یکی از خیابان های لیورپول نیروهای پلیس را به آنجا کشاند.

دختر جوان در مورد حادثه می گوید:اواسط میهمانی به بیرون از خانه و محوطه رفته بودم که ناگهان فردی از پشت ، سر مرا با دست گرفت و به زمین کوبید .

همچنین ببینید: رنگ پارتی، مد جدید بچه پولدارهای پایتخت +تصاویر

احساس کردم صورتم منفجر شد چرا که شدت ضربه بسیار بالا بود ، بیش از انکه درد را احساس کنم ترسیده بودم. بعد از آنکه به بیمارستان رسیدم متوجه شدم که ۳ دندان و یکی از انگشتانم شکسته است .

 

با این وضعیت رفتن به محل کار برایم بسیار سخت است .

او در گفتگو با پلیس گفت :مدتی است که پارتی های این چنینی برگزار می کنم و بارها از طرف ساکنین محله و والدین میهمانان صحبت هایی مبنی بر نارضایتی آنها شنیده بودم اما انتظار چنین حمله ای را نداشتم.

به گزارش پلیس پرسش از ساکنین منطقه نشان می دهد که برگزاری چنین میهمانی های شبانه ای با سروصدای بسیار در خانه این دختر جوان مدام برای آنها ایجاد مزاحمت می کند.

 

پارتی مختلط شبانه و عاقبت آن

پارتی مختلط شبانه و عاقبت آن

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: