عکس های پردیس احمدیه +بیوگرافی

بیوگرافی پردیس احمدیه و همسرش +عکس های خانوادگی این بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان را در این بخش بیوگرافی از مجله مراحم برای شما اماده کرده ایم.

 بیوگرافی پردیس احمدیه

بیوگرافی پردیس احمدیه,عکس های پردیس احمدیه

پردیس احمدیه در هشت تیرماه ۱۳۷۱ در پایتخت به دنیا امده است او یکی از بازیگران تازه کار و محبوب سینما و تلویزیون میباشد که با تعداد فیلم کمی که بازی کرده توانسته به شهرت زیادی دست پیدا کند.

تحصیلات

این هنرپیشه جوان بعد از اخذ دیپلم هنر در کنکور شرکت کرد و در دانشگاه هنر تهران به رشته موسیقی پرداخت و لیسانس این رشته را دریافت نموده است.

بیوگرافی پردیس احمدیه,عکس های پردیس احمدیه

عکس خانوادگی و فوت پدرش

متاسفانه پدرش در سال ۱۳۸۳ فوت کرده است و به گفته خودش ۱۲ سال است که مادرش برای او هم پدری کرده و هم مادری و هرچی دارد حاصل تلاش و زحمات مادرش بوده است.

این خانم بازیگر در دوازدهمین سالگرد پدرش در صفحه اینستاگرامش تصویری از عروسی پدر و مادرش منتشر کرد و نوشت:

“پدرم امروز ۱۲ سال میگذرد که نیستی … و اما مادر ۱۲ سال است که دو چندان هست هم جای تو هم خودش هم همه… #دستانش_را_باید_بوسید”

عکس پدر و مادر پردیس احمدیه (مرحوم پدرش)عکس پدر و مادر پردیس احمدیه,عکس خانوادگی پردیس احمدیه

 

فعالیت سینمایی

ایشان اولین حضور سینمایی خود را در فیلم “مقلد شیطان” به دست اورد این فیلم در سال ۱۳۸۶ به کارگردانی آقای “افشین صادقی” ساخته شد و باعث شد که خانم احمدیه حضور در مقابل دوربین سینمایی را برای اولین بار تجربه کند.

عکس پردیس احمدیهبیوگرافی پردیس احمدیه,عکس های پردیس احمدیه

 

 فعال ترین سال هنری

در سال ۱۳۹۰ توانست دو فیلم بازی کند و فعال ترین سال هنری او به شمار می آید که در هر دو فیلم درخشش چشمگیری داشته است.

در ابتدای سال ۱۳۹۰ با حضورش در فیلم سینمایی “شکسته” ساخته “قاسم‌زاده اصل” توانست نگاه رسانه های خبری را به خود جلب کند و در پایان این سال سومین تجربه بازیگر اش را با فیلم “کلاس هنرپیشگی” کسب نمود این فیلم را “علیرضا داوودنژاد” کارگردانی کرده بود.

عکس های پردیس احمدیه

بیوگرافی پردیس احمدیه,عکس های پردیس احمدیه

 

اوج شهرت با فیلم لاک قرمز

خانم پردیس احمدیه با درخشش در فیلم سینمایی “لاک قرمز” توانست به شهرت بسیار زیادی در بین مخاطبان سینما برسد او در این فیلم بسیار خوب ظاهر شد همه رسانه های سینمایی از ایفای نقش او تعریف و تمجید کردند.

عکس های پردیس احمدیه +بیوگرافی بیوگرافی پردیس احمدیه,عکس های پردیس احمدیه

تجربه حضور در اولین فیلم شبکه IFilm

این هنرمند جوان این شانس را پیدا کرد که در اولین سریالی که توسط شبکه آی فیلم ساخته میشد حضور پیدا کند سریال “یادآوری” در این شبکه جهانی پخش شد و او به خوبی دیده شد.

بیوگرافی پردیس احمدیه,عکس های پردیس احمدیه

 

instagram pardis ahmadieh

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: