پسری که دوست دخترش را قطعه قطعه کرد +تصاویر

پسری که دوست دخترش را قطعه قطعه کرد +تصاویر

یک پسر ۱۷ ساله اهل کشور برزیل که بعد از مدتی با دختر مورد علاقه اش قطع رابطه میکند در یک اقدام وحشیانه او را به قتل میرساند و سپس بدن او را قطعه قطعه کرده و از او عکس میگیرد!

پسری که دوست دخترش را قطعه قطعه کرد

به گزارش مجله مراحم یک پسر ۱۷ ساله به نام “کارا ماری برک”  که مدتی با دوست دخترش قطع رابطه میکند متوجه میشود که این دختر با یک پسری دیگر ارتباط برقرار کرده است و آن پسر یکی از هملاسی هایش است!

عکس دختری که قطعه قطعه شد در کنار رقیب عشقی پسر قاتلپسری که دوست دخترش را قطعه قطعه کرد

قطعه قطعه شدن یک دختر توسط دوست پسرش

“کارا ماری برک” که فیلمهای ترسناک زیاد نگاه میکرد و به تصاویر ترسناک علاقه خیلی زیادی داشت تحت تاثیر این فیلم ها قرار میگیرد و به خانه دوست دخترش میرود و او را به قتل میرساند و سپس از جسد او عکس تهیه کرده و برای رقیب عشقی خود میفرستد!

تکه تکه شدن یک دختر توسط دوست پسرشقطعه قطعه شدن یک دختر توسط دوست پسرش

ماجرای تکه تکه شدن یک دختر

این پسر بعد از ۸ ساعت توسط پلیس دستگیر میشود و جالب اینکه در هنگم بازداشت و دستگیری خنده ای بر روی لبان خود دارد که نشان از افتخار او یه خاطر این جنایت است.

پسری که دوست دخترش را قطعه قطعه کرد

او در دادگاه گفت که اگر دستگیر نمیشدم آن پسر را هم به همین وضعیت می انداختم ولی حیف که دستگیر شدم و دستم به او نمیرسد!!

عکس دختری که تکه تکه شدپسری که دوست دخترش را قطعه قطعه کرد

این شخص پس از اینکه فهمید دوست دخترش به او خیانت کرده – وی را کشته و در حمام قطعه قطعه کرده و سپس با موبایل از جسد او عکس گرفته و به وسیله mms برای رقیبش فرستاده… همانطور که در عکس میبینید در زمان دستگیری لبخند به لب داشته و به کار خود افتخار هم میکرده ..

منبع: metro.se
ترجمه: مجله مراحم

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: