عکس پسر ملانیا ترامپ

پسر ملانیا ترامپ و عکس بارون ترامپ و مهاجرت ملانیا و پسرش به کاخ سفید و عکس خانواده ملانیا ترامپ و عکس ملانیا ترامپ و پسرش

عکس پسر ملانیا ترامپ

پسر ملانیا ترامپ باعث شد کل موجودی نوعی تی شرت برند ظرف چند ساعت به فروش برسد.
به گزارش روز پلاس، بارون ترامپ، پسر رئیس جمهور آمریکا روز یکشنبه هنگام ورود به کاخ سفید، تی شرتی به تن داشت که بسیار به نفع تولیدکننده اش تمام شد. طبق آنچه واشنگتن پست نوشته کل موجودی این نوع تی شرت که عبارت “The Expert” روی آن نوشته شده ظرف چند ساعت به فروش رسید.

پسر ملانیا ترامپ در کاخ سفید

پسر ملانیا ترامپ

واشنگتن پست نوشته است “ما تا کنون فکر می کردیم در خانواده دونالد ترامپ فقط ملانیا سمبل مد می باشد اما ظاهرا پسر او نیز دستی در کار دارد. بارون ۱۱ ساله هنگامی که روز یکشنبه وارد کاخ سفید می شد تی شرتی به تن داشت که ظاهراً بسیار مورد توجه قرار گرفته چون تا روز یکشنبه کل موجودی آن به فروش رسید”. سایتی که این تی شرت در آن فروخته می شد اواخر روز دوشنبه به سفارش دهندگان اعلام کرد که موجودی اش به پایان رسیده است.

همچنین ببینید: با خانواده ترامپ آشنا شوید + تصاویر

خانواده ترامپ که پیش از این در برج ترامپ واقع در نیویورک زندگی می کردند روز یکشنبه وارد کاخ سفید شدند و قرار است تا پایان دوران ریاست جمهوری ترامپ در آن بمانند. ملانیا در روزهای نخستین پیروزی دونالد ترامپ گفته بود تا اتمام سال تحصیلی در نیویورک خواهد ماند.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: