پشت پرده فروش خانه بهروز وثوقی

پشت پرده فروش خانه بهروز وثوقی

در پی انتشار خبر فروش خانه‌ی بهروز وثوقی در خیابان استاد نجات الهی ادعاهای عجیب و واکنش های متقاوتی را در پی داشته است.

 منزل «بهروز وثوقی» را به مزایده گذاشتند؟! تکذیب ماجرای فروش خانه بهروز وثوقی در اینستاگرام رامبد جوان و ‌نوید محمدزاده!

پشت پرده فروش خانه بهروز وثوقی

پشت پرده فروش خانه بهروز وثوقی

 

 

گروه سینمای ایران: فروش خانه بهروز وثوقی منتفی شد.

به گزارش بانی فیلم،در حالی که روز گذشته انتشار خبری مبنی بر حراج خانه قدیمی بهروز وثوقی در خیابان استاد نجات الهی تهران در فضای مجازثی دست به دست می شد و بحثهایی پیرامون آن درگرفت،یک سینماگر از توقف این اقدام خبر داد.

این منبع آگاه به خبرنگار بانی فیلم گفت:من به همراه تعدادی از سینماگران پس از شنیدن خبر به مزایده گذاشتن خانه بهروز وثوقی با یکی از مسئولان ارشد بنیاد مستضعفان و جانبازان وارد مذاکره شدیم تا بلکه از این اقدام منصرف شوند.خوشبختانه با توجه به شناخت فرهنگی و هنری خوب مدیران این سازمان،رییس این بنیاد بلافاصله پس از آنکه از هویت صاحب این ملک مطلع شد، فروش آنرا منتفی کرده است.

وی افزود:طبق اعلام این مسئول ارشد، بنیاد مستضعفان و جانبازان با انصراف از فروش این ملک در تصمیمی جدید قصد دارد اقدامی فرهنگی در این بنا انجام دهد.

روز گذشته در خبرها آمده بود:«بنیاد مستضعفان و جانبازان این بار پس از فروش کاخ رضا شاه در گچسر به قیمت ۱۵ میلیارد تومان، سراغ خانه بهروز وثوقی بازیگر قدیمی سینما و تئاتر ایران رفته و آن را برای فروش و تخریب به مزایده گذاشته است.

سیاست فروش املاک قدیمی که جنبه میراث فرهنگی دارد، مدتی است که در دستور کار مسوولان این بنیاد قرار دارد». در آگهی این ملک آمده بود قیمت پایه این ملک با ۹۳۸ متر مربع مساحت با پهنه مختلط تجاری اداری و خدمات مسکونی،۱۰۸/۸۰۸/۰۰۰/۰۰۰ ریال است.

با این توضیحات از طرفی ادعا شده است وی در ایران ملکی ندارد و این سوئ استفاده از نام وی برای فروش خانه ای متروکه است.

پشت پرده فروش خانه بهروز وثوقی

 

این خبر تکذیب شد

خانه‌ی بهروز وثوقی بازیگر قدیمی سینما در خیابان استاد نجات الهی تهران به مزایده گذاشته شد.

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: