پلپ شدن مغازه امیر تتلو به خاطر لباسهای غربی

پلپ شدن مغازه امیر تتلو

پلپ شدن مغازه امیر تتلو به خاطر لباسهای غربی اتفاقی بود که باز هم باعث تیتر یک شدن این خواننده زیر زمین در رسانه های کشورمان شد امیر تتلو که سهام دار برند والتون در ایران است مغازه اش در پاساژ اریکه ایرانیان پلمپ شد تا باز سوزه ای برای رسانه واقع شود مغازه امیر تتلو به خاطر لباس ها خارج از شئونات اسلامی پلمپ شده است.

برخى سایت های خبرى اعلام کردند فروشگاه لباس خواننده شناخته شده موسیقی رپ در مجموعه اریکه ایرانیان پلمپ شد. به گفته این سایت ها این فروشگاه با نام “والتون” چند ماهی است البسه ای با همین برند را در مجموعه اریکه ایرانیان عرضه می کند و امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو سهام دار اصلی این برند است که عصر یکشنبه ای که گذشت توسط نیروهای انتظامی پلمپ شد.

پلپ شدن مغازه امیر تتلو

این سایت ها نداشتن پروانه کسب، استفاده از اسامی بیگانه و لفظ “والتون” در تابلو و همچنین فروش لباس های نامناسب و خارج از شئونات اسلامی و عرف را دلایل تعطیلى این فروشگاه خواندند حال آنکه به گفته تتلو، والتون اصلاً فروشگاه لباس نبوده است!

بعد از انتشار این خبر، امیر تتلو در توضیح این اتفاق در صفحه اجتماعى خود این طور توضیح داد: والتون پلمپ شد. خیلى سعى کردیم که نشه و همه چیز را رعایت کردیم. همه چیز. همه چیز را رعایت کردیم اما بالاخره یک راهى پیدا شد و پلمپ شد. نمی فهمم. نمی دونم چرا. ولى من دلیل واقعی اش رو اینجا می نویسم و باعث و بانی اش رو معرفى می کنم، آگه خیلى خیلى زووود باز نشه. اونى که سنگ می ندازه باید بفهمه که تو کار من یکى نباید سنگ بندازه؛ چون من خودم حواسم به همه چى هست و فقط قصدم خدمته.

پلمپ مغازه امیر تتلو سهام دار برند والتون در ایران

پلپ شدن مغازه امیر تتلو

امیر تتلو نوشته است: هرکسی که این اخبار رو پخش کرده یه از خدا بى خبر، دروغ گوست، هر روزنامه یا سایتى که این خبر رو پخش کرده باید درستش کند. دلیل پلمپ والتون این بوده که اونجا ورزشى بوده (باشگاه بولینگ و بیلیارد) و نباید به ما اجاره داده می شده همین سریع درستش کنید یا تو شماره فرداتون چاپش کنید وگرنه شکایت می کنم هم از هر جایى که خبر دروغ چاپ کرده و خواسته منو خراب کنه شماره فردا باید خبر درست رو چاپ کنید وگرنه با آبروى من بازى کردین و شکایت می کنم.

پلپ شدن مغازه امیر تتلو

موسی هاشمی مقدم مدیر و مالک مجموعه اریکه ایرانیان در این باره گفت: مشکل جواز اصلی ترین دلیل برای پلمپ این فروشگاه است و در ۴۸ ساعت آینده این مشکل حل خواهد شد و شرایط به حالت عادی برخواهد گشت.

پلپ شدن مغازه امیر تتلو

او در توضیح اینکه آیا پیش از این اتفاق، اخطاری در این زمینه به صاحبان این فروشگاه داده شده بود یا نه، گفت: بله، اخطارهایی داده شده بود. ولی متأسفانه پروسه زمانی طولانی اخذ جواز کسب باعث شد دیروز شاهد این اتفاق باشیم. این مشکل در حال پیگیری است و به زودی و ظرف ۴۸ ساعت آینده قطعاً حل خواهد شد.

پلپ شدن مغازه امیر تتلو

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: