پناهندگی فرشته حسینی به کشور آلمان + تصاویر

پناهندگی فرشته حسینی به کشور آلمان

یک ورزشکار دیگر به کشورهای خارجی پناهنده شد.

بانوی ورزشکار کشورمان که در رشته کانوپولو فعالیت دارد و عضو تیم ملی کانوپولوی بانوان ایران است به کشور آلمان پناهنده شد در یکی از تیم های بوندس لیگا بازی حضور خواهد داشت.

پناهندگی فرشته حسینی

فرشته حسینی عضو تیم ملی کانوپولوی بانوان ایران با یک باشگاه بوندس لیگا مذاکره کرد و در آلمان پناهنده شد.

فرشته حسینی عضو تیم ملی کانوپولوی آلمان شد

پناهندگی فرشته حسینی به کشور آلمان

جزئیات پناهندگی فرشته حسینی ملی پوش کانوپولوی

فرشته حسینی از سال ۲۰۰۷ عضو تیم ملی کانوپولوی بانوان ایران بود که در حال حاضر در آلمان به سر می برد و با یک باشگاه بوندس لیگا وارد مذاکره شده است.

وی درباره رفتنش از ایران به فارس گفت:من به سفری رفته بودم که وقتی رئیس کمیته کانوپولو متوجه شد از همان زمان تصمیم گرفت من در تیم ملی نباشم این رئیس کمیته که ریاست هیات قایقرانی استان مرا نیز به عهده دارد تصمیم گرفت من نباشم.

پناهندگی فرشته حسینی به کشور آلمان

حسینی افزود:تعدادی از ورزشکاران حضور مرا در تیم ملی برای خودشان بد می دیدند و همان ورزشکاران بودند که باعث بحث بین من و رئیس کمیته شدند.
البته به من گفتند اگر برگردی به تیم ملی دعوت می شوی ولی همه اینها در حد حرف است و می خواهند مرا به تهران بکشانند تا مسائلی مثل کمیته انضباطی یا محرومیت را مطرح کنند. مرا با این همه سابقه قهرمانی به راحتی کنار گذاشتند به همین دلیل به آلمان آمدم. اگر برگردم چیزی جز توهین در انتظارم نیست، به همین خاطر دیگر به کشور بر نمی گردم.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: