پنج قلوهای به دنیا آمده مادر روستایی + عکس

پنج قلوهای به دنیا آمده مادر روستایی + عکس

 پنج قلوهای به دنیا آمده مادر روستایی + عکس –  مدیر مرکز آموزشی درمانی حضرت زینب(س) گفت: یک مادر روستایی در نخستین زایمان خود ۵ قلو زایید.

 پنج قلوهای به دنیا آمده مادر روستایی 

پنج قلوهای به دنیا آمده مادر روستایی , پنج قلوهای به دنیا آمده در فارس
پنج قلوهای به دنیا آمده مادر روستایی , پنج قلوهای به دنیا آمده در فارس

پنج قلوهای به دنیا آمده در فارس

محمدرضا ذاکری اظهار داشت: بامداد امروز  مادر ۲۵ ساله اهل یکی از روستاهای استان فارس، در هفته بیست و نهم بارداری با آمبولانس ۱۱۵ به مرکز درمانی حضرت زینب(س) اعزام شد که به دلیل پارگی زودرس کیسه آب و دردهای زایمانی زودرس تحت عمل سزارین قرار گرفت.

وی با اشاره به تولد ۵ قلوها  گفت: مادر این نوزادان به مدت دو سال نازایی داشته و با استفاده از روش  IUI حاملگی انجام گرفته است و حاصل این زایمان چهار پسر و یک دختر بوده است.

ذاکری افزود: وزن این نوزادان بین ۵۰۰ تا ۱۲۰۰گرم است و در حال حاضر با  توجه به وضعیتشان در بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان این مرکز نگهداری می‎شوند.

بهرامی پزشک نوزادان درباره وضعیت کنونی نوزادان گفت: پنج قلوهای متولد شده به سرعت پس از تولد به بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان منتقل شدند.

وی با معرفی مشخصات این پنج قلوها افزود:  قل یک پسر با وزن ۱۰۲۰ گرم، قل دو  پسر با وزن ۷۶۰ گرم، قل ۳ پسر با وزن ۱۲۳۰ گرم، قل چهار دختر با وزن ۷۷۰ گرم و قل ۵  پسر با وزن ۵۰۰ گرم است.

تسنیم

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: