آلبوم جدید پسر کتایون ریاحی + تصاویر پوریا رحیمیان

آلبوم جدید پسر کتایون ریاحی + تصاویر پوریا رحیمیان را در ادامه ببینید.

کتایون ریاحی و جمعی از هنرمندان در مراسم رونمایی از آلبوم موسیقی «پژواک سکوت» با صدای پوریا رحیمیان پسر کتایون ریاحی حاضر شدند.

آلبوم جدید پسر کتایون ریاحی + تصاویر پوریا رحیمیان

آلبوم جدید پسر کتایون ریاحی,تصاویر پوریا رحیمیانعکس های پوریا رحیمیان پسر کتایون ریاحی آلبوم جدید پسر کتایون ریاحی,تصاویر پوریا رحیمیانآلبوم جدید پسر کتایون ریاحی + تصاویر پوریا رحیمیان آلبوم جدید پسر کتایون ریاحی,تصاویر پوریا رحیمیانآلبوم جدید پسر کتایون ریاحی + تصاویر پوریا رحیمیان آلبوم جدید پسر کتایون ریاحی,تصاویر پوریا رحیمیان

آلبوم موسیقی پژواک سکوت اولین اثر پوریا رحیمیان شب گذشته با حضور هنرمندان موسیقی و سینما در مرکز موسیقی بتهوون رونمایی شد. در مراسم رونمایی از آلبوم پژواک سکوت هنرمندانی همچون تهمینه میلانی، کتایون ریاحی، فردین خلعتبری، محمدرضا فروتن، مسعود فروتن، نگار اسکندرفر، مریم میلانی، رضا درستکار، بابک برزوییه حضور داشتند.

در این مراسم که به همت مرکز موسیقی بتهوون و بنیاد نیکوکاری کمک برگزار شد پوریا رحیمیان آهنگساز آلبوم «پژواک سکوت» از حضار تشکر کرد و آلبوم موسیقی خود را به آن‌ها هدیه داد. و برای خریداران آلبوم آن را امضا می‌کرد.

همچنین ببینید: تصاویر کتایون ریاحی در مراسم کتابگردی + تصاویر

پوریا رحیمیان فرزند کتایون ریاحی متولد ۱۳۶۲ است. وی از ۱۱ سالگی آموزش موسیقی و نوازندگی گیتار را شروع کرد و به پیشنهاد استاد چکنواریان و کمک‌های مادرش برای تحصیل عازم کشور ارمنستان شد و دوره‌های آهنگسازی و رهبری ارکستر را در کنسرواتوار کمیتاس در ایروان ارمنستان و دانشگاه برونل در لندن گذرانده و همچنین دوره آهنگسازی فیلم را در دانشگاه کینگستون لندن سپری کرده است.

وی همچنین به مدت ۴ سال در کالج آکسبریج و مدرسه ویژه چانتری در لندن موسیقی تدریس می‌کرد و هم اکنون در دانشگاه تهران در پردیس بین المللی کیش به آموزش موسیقی و آهنگسازی مشغول است.

رحیمیان در جشنواره موسیقی فجر در سال ۹۱ با قطعه پژواک سکوت موفق به دریافت لوح افتخار و تقدیر شد.

همچنین ببینید: بیوگرافی پوریا رحیمیان پسر کتایون ریاحی +عکس

آلبوم «پژواک سکوت» از ۸ قطعه به نام‌های ندای درون (۲ قطعه)، در جستجوی نور، پاسخی در ژرفا (۳ قطعه)، فرزندان مهر، پژواک سکوت تشکیل شده است.

در این آلبوم بیش از ۲۰ نوازنده پوریا رحیمیان را همراهی کرده‌اند و احمد غلامی طراحی بخش گرافیک و پیام ایرائی عکاسی آلبوم را برعهده داشته است.

آلبوم «پژواک سکوت» توسط بنیاد نیکوکاری کمک (کیش مهر کتایون) و مرکز موسیقی بتهووون عرضه شده است و عواید حاصل از فروش آلبوم برای کمک به کودکان و نیازمندان در اختیار بنیاد نیکوکاری کمک قرار می‌گیرد.

آلبوم جدید پسر کتایون ریاحی + تصاویر پوریا رحیمیان

منبع

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: