پگاه آهنگرانی در پردیس چارسو + عکس

پگاه آهنگرانی در پردیس چارسو و عکسهای پگاه آهنگرانی در جشنواره سینما حقیقت و عکس های جالب از پگاه آهنگرانی در پردیس چارسو را مشاهده میکنید

مجله مراحم : پگاه آهنگرانی با حضور در پردیس چارسو و فعالیت در جشنواره سینما حقیقت به شایعات درباره کشف حجاب و مهاجرت خود پایان داد.

پگاه آهنگرانی باحضور در سینما حقیقت به شایعات کشف حجاب خود پایان داد!

«مردان ارباب جمشید» عنوان فیلم مستندی به کارگردانی مشترک پگاه آهنگرانی و درنا مدنی، برای حضور در جشنواره سینما حقیقت آماده خواهد شد.

حضور پگاه آهنگرانی در جشنواره سینما حقیقت

پگاه آهنگرانی در پردیس چارسو

 

فیلمبرداری این فیلم مستند سال گذشته در تهران آغاز شد و این فیلم در بخش مستندهای نیمه بلند جشنواره سینما حقیقت پذیرفته شده و این روزها مراحل فنی این فیلم مستند سپری می‌شود.

مستند «مردان ارباب جمشید» مضمونی اجتماعی دارد و درباره سرگذشت هنرورهای سینما است که سال ها در حوزه سینما حضور داشتند و به فعالیت پرداختند.

حضور پگاه آهنگرانی در پردیس چارسو

نسخه ای از این فیلم تحویل دبیرخانه جشنواره شده و نخستین اکران عمومی این فیلم در جشنواره سینما حقیقت خواهد بود.

این فیلم نخستین کارگردانی مشترک آهنگرانی و مدنی است و هر دو، پیش از این تجربه ساخت فیلم های کوتاه و مستندی را در کارنامه خود داشتند. تهیه کنندگی این فیلم بر عهده سید امیر سیدزاده است.
از جمله عوامل این فیلم می توان به حمیدرضا اکبری تصویر بردار، میثم حسنلو صدابردار، آرش قاسمی صداگذار، شهرزاد هاشمی عکاس، سام بهشتی مشاور رسانه ای، سارا حدادی تبلیغات مجازی و امیر سیدزاده تهیه کننده اشاره کرد.

همچنین ببینید: عکس های پگاه آهنگرانی در اکران فیلم سارا و آیدا + تصاویر

پگاه آهنگرانی در پردیس چارسو

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: