پیاده‌روی اربعین هنرمندان + عکس های بازیگران در اربعین

پیاده‌روی اربعین هنرمندان + عکس های بازیگران در اربعین را ببینید.

پیاده‌روی اربعین هنرمندان

مجله مراحم : جمعی از هنرمندان سینما و تلویزیون از جمله افسانه بایگان، بهرام عظیمی، محمدرضا عباسیان، محسن افشانی و ابراهیم شیبانی صبح امروز پیاده‌روی خود در مسیر نجف به کربلا را آغاز کردند.

عکس های بازیگران در اربعین

پیاده‌روی اربعین هنرمندان + عکس های بازیگران در اربعین

جمعی از هنرمندان سینما و تلویزیون از جمله افسانه بایگان (بازیگر)، مرتضی شایسته (تهیه‌کننده)، علیرضا علویان (صداگذار)، ارسلان قاسمی (بازیگر)، داریوش یاری (مستندساز)، بهرام عظیمی (انیمیشن ساز)، محمدرضا عباسیان (تهیه کننده و مستندساز)، محسن افشانی (بازیگر)، محمدعلی شعبانی (مستندساز)، مجید اسماعیلی (تهیه کننده و انیمیشن ساز) و ابراهیم شیبانی (کارگردان) در پیاده‌روی اربعین حضور دارند.

پیاده‌روی اربعین هنرمندان + عکس های بازیگران در اربعین

این افراد به دعوت جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» روز گذشته از طریق فرودگاه نجف خود را به این شهر مقدس رسانده‌اند و صبح امروز (چهارشنبه ۲۶ آبان) پیاده‌روی خود را به سمت کربلای معلی آغاز کرده‌اند.هنرمندان فوق قرار است نیمی از مسیر را پیاده و مابقی را با خودرو طی کنند.

از حاشیه‌های جالب این حضور، درخواست بسیاری از زائران برای ثبت عکس سلفی با هنرمندان بود. همچنین برخی عراقی‌ها دلیل تجمع اطراف این هنرمندان را جویا می‌شدند و وقتی کلمه «فنان» (هنرمند) می‌شنیدند، سراغ «مختار»، «یوزارسیف» و «زلیخا» را می‌گرفتند.

در ادامه تصاویر اختصاصی فارس از برخی چهره‌ها را مشاهده می‌کنید که حوالی عمود ۳۰۰ (یک چهارم مسیر) گرفته شده است:

پیاده‌روی اربعین هنرمندان + عکس های بازیگران در اربعینعکس های بازیگران در اربعین پیاده‌روی اربعین هنرمندان + عکس های بازیگران در اربعین

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: