پیام خداحافظی مهران مدیری از برنامه دورهمی + عکس

پیام خداحافظی مهران مدیری از برنامه دورهمی و پایان برنامه دورهمی و بیانیه مهران مدیری برای پایان برنامه دورهمی و قسمت آخر برنامه دورهمی را در مجله مراحم بخوانید.

پیام خداحافظی مهران مدیری از برنامه دورهمی

پیام خداحافظی مهران مدیری

عوامل «دورهمی» ۱۲ خردادماه با انتشار عکسی از پایان ضبط این مجموعه خبر دادند.

ضبط آخرین قسمت از «دورهمی» (پنجشنبه ١١ خرداد ماه) انجام شد اما طبق اعلام شبکه نسیم پخش آن تا دو ماه آینده ادامه خواهد داشت.

خداحافظی رسمی مهران مدیری

در پیامی که در صفحه رسمی برنامه دورهمی در اینستاگرام منتشر شده است، آمده است:

«ضمن تشکر ویژه از کلیه عوامل مجموعه دورهمی ، ضبط آخرین قسمت دورهمی دیروز ، پنجشنبه ١١ خرداد ماه انجام شد.

پخش دورهمی تا دو ماه آینده همچنان ادامه خواهد داشت.»

پخش قسمت‌های ضبط شده «دورهمی» نیز تا اوایل شهریور از شبکه نسیم ادامه خواهد داشت. به دلیل محدود بودن قسمت‌های ضبط شده، این مجموعه از این پس به صورت دو روز در هفته و جمعه و شنبه شب‌ها روی آنتن شبکه نسیم رود.

آخرین قسمت از برنامه دورهمی روز گذشته در دکور این مجموعه در حالی مقابل دوربین رفت که به نظر می رسد مهران مدیری قصد دارد پس از این برنامه به سراغ ساخت مجموعه‌ای جدید برای تلویزیون برود.

پرونده ساخت «دورهمی» پس از ١٨ ماه به طور کامل به پایان خواهد رسید، مگر آنکه تهیه کنندگان این پروژه بخواهند این مجموعه را با فرد دیگری به جز مدیری مقابل دوربین ببرند.

مهمان اخرین قسمت برنامه دورهمی احسان خواجه امیری است

پایان برنامه دورهمی

پیام خداحافظی مهران مدیری

پایان همکاری مهران مدیری با «دورهمی»/ مدیری به شبکه سه باز می گردد

♦ ضبط آخرين قسمت از «دورهمي» امروز (پنجشنبه ١١ خرداد ماه) انجام شد.آخرين قسمت از برنامه «دورهمي» امروز در دكور اين مجموعه در حالي مقابل دوربين رفت كه براساس شنيده هاي سینما مهران مديري قصد دارد پس از اين برنامه به سراغ ساخت مجموعه اي جديد براي شبكه سوم سيما رود.

♦با توجه به توليد مجموعه جديد اين كارگردان، گويا پرونده ساخت «دورهمي» پس از ١٨ ماه به طور كامل به پايان خواهد رسيد مگر آنكه تهيه كنندگان اين پروژه بخواهند اين مجموعه را با فرد ديگري به جز مديري مقابل دوربين ببرند.

♦مهران مديري طرح برنامه جديدي مشابه با «دورهمي» را به شبكه سه ارائه كرده و از چندي پيش ساخت دكور اين برنامه نيز آغاز شده است. هنوز جزئيات دقيقي از اين برنامه مشخص نيست و بعد از پايان ضبط «دورهمي»، اين كارگردان با فراغ بال به سراغ ساخت پروژه جديد خود خواهد رفت.

♦پخش قسمت هاي ضبط شده «دورهمي» نيز تا اوايل شهريور از شبكه نسيم ادامه خواهد داشت. به دليل محدود بودن قسمت هاي ضبط شده، اين مجموعه از اين پس به صورت دو روز در هفته و جمعه و شنبه شب ها روي آنتن شبكه نسيم رود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: