پیدا کردن دوست پسر در خیابان (فیلم)

پیدا کردن دوست پسر در خیابان

پیدا کردن دوست پسر در خیابان

ویدئوی زیر دخترانی را نشان میدهد که در خیابان با بوق زدن ماشین های لوکس سوار آنها میشوند و به قول خودشان کمی عشق و حال میکنند! البته دخترانی از نوع این خانم بسیار اندک هستند و خوشبختانه خانواده های ایرانی در تربیت فرزنداشان بسیار خوب عمل کرده و اینچنین دخترانی خیلی کم یافت میشوند.

اما به هر حال از حقیقت غافل نشویم که دخترانی از جنس این دختر ویدئوی امروز که در خیابان برای سوار شدن بر خودروهای پسران جوان پرسه میزنند کم نیستند.

پیدا کردن دوست پسر در خیابان

این ویدئو پیامی بسیار آموزنده دارد و میتوان گفت بهترین فیلم کوتاهی هست که تا به حال ساخته شده است فیلم کوتاهی که معضل موضوع آن در همه جوامع دنیا رایج است.

همچنین ببینید: دوست دختر و دوست پسر؛ رابطه هایی که عادی شده است

یک دختر هر چقدر به یک پسر غریبه به قول معروف چراغ سبز نشان دهد آن پسر به همان قدر به خود جسارت میدهد که به سوی او دست درازی کند.

دخترانی که شخصیت و نجابت خودشان را برای لحظات و دقایقی تفریح به خطر می اندازند.

رفتار دیگران دقیقا حاصل رفتار خودمان است و ما تصمیم میگیریم که دیگران با ما چگونه رفتار کنند.

همچنین ببینید: مکانی راحت برای «دوست دختر و دوست پسر» ها

پیام دیگر این فیلم کوتاه نشان دهنده آن است که ادمها دو روی سکه دارند وهمان اندازه ای که با شما مهربان هستند وقتی که ببینند از شما چیزی نصیب‌شان نمیشود چهره و اخلاق واقعی خود را نشان میدهند.

در ادامه این بخش از مجله مراحم شما را دعوات به دیدن این ویدئو میکنیم:

برخورد و جسارت دیگران حاصل رفتار خودمان است…

دانلود این ویدئو

 

این فیلم کوتاه توسط دو جوان در تهران ساخته شده است و نام آن را دابسمش نامیده اند اما به عقیده ما این یک فیلم کوتاه با معنا بود فیلمی کوتاهی که چند پیام خیلی مهم برای دختران جوان به ارمغان داشت که بدانند هر تفریحی ارزش به خطر انداختن نجابت او را ندارد و دوستی های خیابانی اگر خوش شانس باشی با یک سیلی در همان اول تمام خواهد شد و اگر آن دوستی بیشتر ادامه یابد به تباه شدن زندگی تان منجر خواهد شد.

همچنین ببینید: دلیل دوست شدن زنان متاهل با پسران مجرد چیست؟

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: