پیشنهاد عجیب ژاپن به مهدی طارمی

پیشنهاد عجیب ژاپن به مهدی طارمی حیرت رسانه های ورزشی را برانگیخت پیشنهاد نجومی ژاپنی ها به مهدی طارمی برای حضور در تیم اوراواردز و پبشنهاد دو میلیون و نیم دلاری به مهدی طارمی را در این صفحه بخوانید.

پیشنهاد عجیب ژاپن به مهدی طارمی

مهدی طارمی با عملکرد درخشان خود در لیگ شانزدهم پیشنهاداتی از تیم‌های اروپایی و آسیایی دریافت کرده است که جدیدترین پیشنهاد مربوط به باشگاه اوراواردز ژاپنی است که مسئولان مبلغ بالایی هم برای مهاجم پرسپولیس در نظر گرفتند.

پبشنهاد نجومی ژاپنی ها به مهدی طارمی

مسئولان تیم ژاپنی حاضرند برای رضایت نامه طارمی مبلغ یک و نیم میلیون دلار هزینه کنند که دو و نیم میلیون دلار هم به طارمی می‌دهند. به هر حال با وجود اینکه مبلغ پیشنهادی باشگاه ژاپنی نجومی است، اما طارمی این پیشنهاد را قبول نکرده است.

گفته می‌شود طارمی به دوستان نزدیک خود اعلام کرده که فقط قصد حضور در اروپا را دارد و حاضر نیست فوتبالش را در لیگ ژاپن ادامه بدهد.

پیشنهاد عجیب ژاپن به مهدی طارمی

البته باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که رضایت نامه طارمی را در صورت دریافت ۱ میلیون دلار صادر می‌کند، اما باشگاه ژاپنی بالاتر از این مبلغ را به طارمی پیشنهاد داده و مهاجم پرسپولیس هم قبول نکرده است.

پندار خمارلو مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس درباره این مطلب گفت: طارمی با تیم ما قرارداد دارد و این بازیکن برای جدایی از پرسپولیس نیاز به برگه رضایت نامه دارد. همچنین برانکو اعلام کرده که به طارمی برای فصل بعد نیاز دارد و مخالف جدایی این بازیکن است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: