پیشنهاد نجومی عرب ها به وحید امیری

پیشنهاد نجومی عرب ها به وحید امیری Vahid Amiri و پیشنهاد تیم قطری به وحید امیری و حضور وحید امیری در لیگ قطر و علت جدایی وحید امیری از تیم پرسپولیس و قرارداد تیم القطر به وحید امیری را در مجله مراحم ببینید.

پیشنهاد نجومی عرب ها به وحید امیری

بازیکنان پرسپولیس عملکرد درخشانی در لیگ برتر فوتبال و لیگ قهرمانان آسیا داشتند، براین اساس مورد توجه تیمهای داخلی و خارجی قرار گرفتند.

وحید امیری در بازی برگشت برابر لخویای قطر نقش بسزایی در صعود پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ایفا کرد. براین اساس این بازیکن مدنظر باشگاه القطر قرار گرفته است و این باشگاه قطری برای به خدمت گرفتن این بازیکن مبلغ ۷۰۰ هزار دلاری معادل دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پیشنهاد داده است.

حضور وحید امیری در لیگ قطر

پیشنهاد نجومی عرب ها به وحید امیری

با توجه به اینکه پرسپولیس در پست هافبک هجومی بازیکنان خوبی در اختیار دارد و منشا و چند بازیکن دیگر قرار است به جمع سرخپوشان پایتخت اضافه شوند، براین اساس امیری با توجه به پیشنهاد اغوا کننده تیم قطری بدش نمی آید از سرخپوشان پایتخت جدا شود.

البته امیری با پرسپولیس یک سال دیگر قرارداد دارد و برای جدایی از این تیم نیاز به رضایت نامه دارد. همچنین گفته می شود برانکو بیان کرده که در صورت بازگشت عالیشاه مشکلی برای جدایی امیری وجود ندارد و باشگاه می تواند وی را به باشگاه دیگری انتقال بدهد.

به هر حال باید دید باشگاه پرسپولیس با جدایی امیری موافقت می کند یا نه؟

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: