جنگ جهانی سوم در کره شمالی رخ میدهد؟ حذف

جنگ جهانی سوم بین کره شمالی و آمریکا آیا رخ میدهد؟

با تنش میان آمریکا و کره شمالی و همینطور جنگ سوریه و اختلاف ترکیه در خاورمیانه وقوع جنگ بزرگ دور از انتظار نیست و هر کسی میتواند حدس بزند اگر این دول قدرت طلب دست از لج بازی و آتش افروزی نکشند وقوع جنگ حتمی است که چه بسا جنگ جهانی سوم رخ دهد.

پیش بینی تاریخ وقوع جنگ جهانی سوم

جنگ جهانی سوم

 

میرور گزارش کرد که فردی به نام “ویلگاس” که قدرت پیش بینی بسیاری از وقایع و حوادث جهانی را دارد و تا قبل از این اتفاقاتی مثل انتخاب ترامپ به عنوان ریاست جمهور و .. را پیش گویی کرده بود مدعی شده است که به زودی و در آینده ای نزدیک جنگ جهانی سوم شروع خواهد شد.

این مرد همینطور در مدت زمانی کوتاه حمله هوایی آمریکا به سوریه را پیش بینی کرده بود در مورد درگیری و تنش بزرگ بین ۳ کشور چین ، روسیه و کره شمالی همینطور پسگویی کرده بود.

این مرد پیش گو معتقد است که این جنگ بزرگ از چهار کشور سوریه ، روسیه ، آمریکا و کره شمالی آغاز خواهد شد.

او همچنان اعتراف کرده است که همزمان با صدمین سالگرد دیده شدن “مریم مقدس” این اتفاق رخ خواهد داد.

ماجرای دیده شدن  مریم مقدس به سال ۱۹۱۷ برمیگردد که در آن ماجرا سه کودک روستایی ادعا کردند حضرت مریم (ع) را در دشتی بیرون شهر فاتیما (فاطیما) در پرتغال دیده اند.

پس از این ماجرا داستان “بانوی ما فاتیما” در اروپا بر سر زبان ها افتاد و هر ساله هزاران نفر برای زیارت به شهر کوچک فاتیما می روند.

بنا به گفته “ویگلاس “فرد پیش گو با توجه به داستان های قدیمی ؛ این مرد پیشگو تاریخ جنگ جهانی سوم را هم اعلام کرده است که به گزارش وب سایت های منبع این تاریخ بین ۱۳ ماه می و ۱۳ ماه اکتبر سال ۲۰۱۷ خواهد بود که جنگی بزرگ و با تلفات جانی بسیار همراه خواهد بود.

با استناد به عقاید مذهبی کاتولیک ها، رویت مریم مقدس در تاریخ ۱۳ مه ۱۹۱۷ روی داد و اگر پیشگویی “ویلگاس” درست باشد، تا ۴ هفته دیگر شاهد آغاز جنگ جهانی سوم خواهیم بود!

علاوه بر تمام این گفته ها که تنها یک پیش بینی است و هیچ قطعیتی در آن ندارد تمام کارشناسان سیاسی این کشورها سعی در ایجاد روندی صلح آمیز برای ادامه قدرت خود دارند.

جنگ جهانی سوم

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: