پیمان رجبی : کسی به لیلا توهین کند با من طرف است !

پیمان رجبی : کسی به لیلا توهین کند با من طرف است !

هرکس به «لیلا» توهین کند با من طرف است!

پیمان رجبی : کسی به لیلا توهین کند با من طرف است !
پیمان رجبی : کسی به لیلا توهین کند با من طرف است !
پیمان رجبی : کسی به لیلا توهین کند با من طرف است !
پیمان رجبی : کسی به لیلا توهین کند با من طرف است !
 
مربی و همسر لیلا رجبی با انتقاد از صحبت‌هایی که درباره همسر او صورت گرفته است، گفت: از این پس هرشخصی به او توهین کند با من طرف است.
 
مجله مراحم : پیمان رجبی درباره صحبت‌هایی که درخصوص خداحافظی لیلا رجبی از دوومیدانی صورت می‌گیرد، گفت: خداحافظی لیلا از دوومیدانی قطعی است.
 
در این چند روز گذشته صحبت زیادی در این مورد انجام شده است. من نمی‌دانم چرا با او این گونه رفتار می‌شود. معمولا کسی که می‌خواهد از دنیای ورزش خداحافظی کند، از او تشکر می‌کنند و مراسم برای او می‌گیرند اما در حال حاضر دیواری کوتاه به مانند لیلا رجبی پیدا کرده‌اند و هرکسی یک طناب می‌اندازد و بالا می‌رود اما من اجازه این کار را نمی‌دهم.
 
رجبی با انتقاد از توهین‌هایی که به در روزهای اخیر به لیلا رجبی انجام شده گفت: او ۸ سال برای ایران مدال گرفت اما مسئولان فقط می‌گفتند او یک خارجی است.
 
از مدال‌های لیلا استفاده کردند و همزمان به او توهین هم کردند. از حضورش در ایران تبلیغات سیاسی زیادی کردند. لیلا رجبی فقط به خاطر پیمان رجبی به ایران آمد. من واقعاً نمی‌دانم چرا به او توهین می‌کنند در حالی که افتخار زیادی را برای ایران کسب کردند.
 
مربی و همسر لیلا رجبی در ادامه افزود: اگر به لیلا رجبی توهین می‌کنید و می‌گویید او خارجی است پس چرا به تیم ملی دعوت می‌شود؟ چرا در این سال‌ها یک بار از لیلا تقدیر نشد.
 
آدم‌هایی هستند که چندین‌بار از آن ها تشکر شده است. لیلا بعد از سال‌ها رکورد خیلی خوبی را در پرتاب وزنه بانوان ایران زد و به نام ایران مدال گرفت. او در بازی‌های آسیایی اولین مدال بانوان دوومیدانی‌کار را کسب کرد. چرا آن زمان هیچ کس از او تشکر نکرد؟ مگر او باعث افتخار ورزش و بانوان ایران نشد؟ او برای پرچم ایران تلاش کرد حالا چرا بعضی حرف از بی‌غیرت بودن او می‌زنند؟ لیلا در این سال‌ها از هیچ چیز برای موفقیت ایران کم نگذاشت و عادلانه نیست با او این طور رفتار شود.
 
رجبی درباره اینکه آیا لیلا رجبی به دوومیدانی باز می‌گردد یا خیر گفت: اصلا. یک درصد امکان ندارد. اصلا چرا باید برگردد؟ آدم مگر از چاله در می‌آید و به چاه می‌افتد؟ الان خیلی راحت زندگی می‌کنیم. دیگر مجبور نیست هر ماه به دنبال یک میلیون حقوق فدراسیون باشیم.
 
خیالش راحت است که دیگر کسی به او نمی‌گوید خارجی. من از هیچ کسی نمی‌ترسم ولی از الان هرکسی به لیلا توهین کند با من طرف است.
 
او در پایان گفت: امیدوارم دوومیدانی ایران رشد کند. من واقعا دوست دارم این اتفاق رخ بدهد اما فکر نمی‌کنم تا زمانی که من زنده هستم دوومیدانی ایران شخصی مثل لیلا رجبی به خود ببیند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: