چالش عکس پرستاران بدون روپوش در اینستاگرام +تصاویر

چالش عکس پرستاران بدون روپوش در اینستاگرام به تازگی به راه افتاده و پرستاران با اشتراک گذاشتن تصاویر بدون روپوش خود اقدام به عرض اندام میکنند.

چالش عکس پرستاران بدون روپوشچالش عکس پرستاران بدون روپوش,چالش بدون روپوش

چالش عکس پرستاران بدون روپوش

اینستاگرام این روزها به جولان جلب توجه جوانان تبدیل شده است و هر روز یک ماجرا و موضوع در آن به جنجال کشیده میشود و باعث ناهنجاری های زیادی میشود.

این بار چالشی در اینستاگرام به راه افتاده به نام چالشپرستاران بدون روپوش” که دختران و زنانی که در سمت پرستاری مشغول به کار هستند را تشویق میکنند که عکسی از خود بدون روپوش سفید به اشتراک بگذارند.

پرستار بد حجابچالش عکس پرستاران بدون روپوش,پرستار بد حجاب

چالش پرستاران بی حجاب

البته خیلی از این دختران پرستار نیستند و فقط یک روپوش تهیه کرده اند و با آن عکس گرفته و سپس عکسی دیگر بدون حجاب از خود را در کنار آن به اشتراک گذاشته اند ولی همین اتفاق هم ناخوشایند است که خارج از عرف اسلامی و فرهنگ غنی ایرانی میباشد.

حال اینکه چه کسانی پشت پرده اینگونه چالش ها و فرخوانی ها است جای تامل دارد و نمیتوان آن را یک اقدام خودجوش در بین جوانان دانست و بدون شک افرادی پشت پرده این موضوع قرار دارند.

عکس پرستار بی حجاب در بیمارستانچالش عکس پرستاران بدون روپوش,پرستار خوشگل

بی حجابی برخی پرستاران

پیش از این هم برخی گروه های معاند با بودجه های تامین شده، سعی در تقابل با عفاف و حجاب زنان ایرانی در فضای مجازی داشتند، آزادی یواشکی نمونه این دست ناهنجاری هاست که در آن سعی در تشویق بانوان ایران برای گرفتن عکس بدون حجاب خود در مکان های عمومی داشت که البته با توجه به بی اساس بودن زمینه های اجرایی با شکست روبرو شد.

چالش عکس پرستاران بدون روپوش,پرستار خوشگل

چالش روپوش نیز با هدفی مشابه شکل گرفته البته بنظر می رسد سرنوشتی مشابه کمپین آزادی های یواشکی خواهد داشت.

چالش عکس پرستاران بدون روپوش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: