چاپ ساحل – محمد مرادی

 

هدایای تبلیغاتی,شرکت هدایای تبلیغاتی,هدیه های تبلیغاتی

موسسه چاپ ساحل

شرکت هدایای تبلیغاتی ساحل ارائه کننده ی انواع خدمات مرتبط با هدایای تبلیغاتی با قیمت های بسیار مناسب این افتخار را دارد تا با کیفیت ترین اجناس را در قالب هدایای تبلیغاتی در کوتاه ترین زمان به مشتریان عزیز تحویل نماید.این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۷۰ آغاز نموده و تا کنون با افزایش تنوع هدایای تبلیغاتی ارزان و ارائه ی محصول با کیفیت در بین مشتریان خود در جایگاه بسیار خوبی قرار گرفته است.شرکت هدایای تبلیغاتی ساحل با کادری مجرب در زمینه ی طراحی و آماده سازی هدایای تبلیغاتی این اطمینان را به شما می دهد که بهترین و با کیفیت ترین هدایای تبلیغاتی را در کوتاه ترین زمان در اختیار داشته باشید.

کیفیت و کمیت کالای تولیدی و نحوه ی ارائه ی آنها از اهمیت بالایی برخوردار است بهترین ،مناسب ترین و با کیفیت ترین هدایای تبلیغاتی را از شرکت ساحل بخواهید.

از خدماتی که توسط شرکت ساحل ارائه میشود می توان به تغیر و طراحی نوع بسته بندی هدایا طبق خواسته ی مشتری و تغییر بسته بندی انواع هدایای وارداتی به شکل مناسب اشاره کرد.

هر شرکت یا موسسه ایی بنا بر نیاز و ضرورت و فواید دادن هدایای تبلیغاتی به مشتریان خود مطممئنا به مشاوره انتخاب هدایای تبلیغاتی نیاز پیدا خواهد کرد.

شرکت ساحل گیفت یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های هدایای تبلیغاتی از طرق مختلف برای مشاوره انتخاب هدایای تبلیغاتی در خدمت شما عزیزان می باشد.

هدایای تبلیغاتی مفید می توانند در کسب و کار شما بسیار موثر باشند و باعث تاثیر گذاری و سود دهی در کسبو کار شما بشوند. هدایای تبلیغاتی میتوانند ساده و رایج باشند مانند لیوان و یا کیف و دیگر هدایای رایج باشند.

شرکت هدایای تبلیغاتی ساحل یکی از بزرگترین و بهترین چاپخانه ها (چاپ سیلک، لیزر، تامپو، سابلیمیشن و …) و سراجی های تهران را در مجموعه خود دارد که همین موضوع دلیل مهمی بر کاهش قیمت هدایای تبلیغاتی (هزینه چاپ لوگو یا اسم شرکت مشتری روی هدایا و سراجی کالاهایی که نیاز به سراجی دارند) را میسر ساخته است.

قیمت هدایای تبلیغاتی ساحل برای کسب و کار شما مناسب و به صرفه می باشد و همچنین در بالا رفتن بازدهی کار شما تاثیر مثبتی خواهد داشت.

آدرس : تهران – خیابان سعدی شمالی – خیابان شهید مصباح (خانقاه) – پاساژ ۱۵۰ تبلیغات – واحد ۷

موبایل : ۰۹۱۲۳۳۸۵۱۹۷

تلفکس: ۳۳۹۸۵۶۷۵-۰۲۱

تلفن تماس : ۳۳۹۳۰۱۷۱-۰۲۱

مدیریت : محمد مرادی
پست الكترونيكي

info@sahel-chap.com

sahel_moradi86@yahoo.com

آشنایی با عملکرد هدیه تبلیغاتی و نحوه پیدایش و تاثیرات آن

هدیه تبلیغاتی: هدایای تبلیغاتی از دیر باز مورد استفاده بوده است اولین بار در آمریکا ازهدایای تبلیغاتی استفاده شد و بعد ها استفاده از هدیه تبلیغاتی در یکی از مهمترین روش های تبلیغاتی که امروزه تاثیر بسیار زیادی در تبلیغات مراکز بزرگ پیدا کرده است هدایای تبلیغاتی می باشد.هدایای تبلیغاتی جایگاه مهمی در تبلیغات دنیای امروزپیدا کرده است و امروزه برای رونق گرفتن هر کسب و کاری به تبلیغات وسیع وتقریبا پرهزینه نیاز است .تبلیغات هرچه بیشتر و جذاب تر باشد شهرت محصولات شما بیشتر است و به طبع آن نیز فروش محصول شما بیشتر می شود .

استفاده از هدایای تبلیغاتی می تواند تا حد بسیار زیادی در شناساندن شرکت شما به مردم موثر باشد و همچنین شما را در بالا رفتن بازدهی کارهایتان یاری کند.

بنابراین استفاده از هدایای تبلیغاتی در کسب و کار امروز نقش مهمی را ایفا می کند و باید حتما به آن توجه شود.

البته نکته ی مهم دیگری که در این میان وجود دارد کیفیت هدایای تبلیغاتی می باشد.

هرچقدر که کیفیت هدایای تبلیغاتی که استفاده می کنید بالاتر و بهتر باشد شما را بیشتر به مقصودتان نزدیک می کند.

انواع تبلیغات و هدایای تبلیغاتی

انواع مختلف تبلیغات وجود دارد که هرکدام طرفداران خاص خود را دارند، و هزینه های مربوط به آنها نیز با هم متفاوت است. مثلا تبلیغات در تلویزیون و رسانه های اجتماعی خیلی پر هزینه است. و شاید برای یک کسب و کار کوچک چندان به صرفه نباشد. که در این موارد تبلیغات روی اجناس و لوازم می تواند خیلی مفید باشد. تبلیغات با استفاده از هدایای تبلیغاتی از نوع تبلیغات جذاب و پرطرفدار است. که هزینه های مربوط به آن نیز از سایر تبلیغات نیز به مراتب کمتراست .تبلیغات روی لوازم و اجناس خیلی پربازده می باشد و امروزه به طور قابل توجه ای رایج شده است البته می توان گفت که کیفیت محصولاتی که برای تبلیغات انتخاب می شود نیز بسیار مهم است و اینکه چه محصولی بیشتر برای تبلیغات مناسب تر است با توجه به عالایق مردم و متناسب بودن از موارد مهم در انتخاب محصول تبلیغاتی است .

هدایای تبلیغاتی,هدیه های تبلیغاتی,شرکت هدایای تبلیغاتی

 

چاپ ساحل

امروزه بیشتر مردم به دنبال تبلغاتی ارزان قیمت و موثر هستند.به این ترتیب بهترین روشی که می توانند برای این کار در نظر بگیرند به کارگیری هدایای تبلیغاتی می باشد.

هدایای تبلیغاتی با توجه به نوعشان می توانند بیشترین اثربخشی را داشته باشند در حالی که شما کمترین هزینه را برای اینکار در نظر می گیرید.

انتخاب هدایای تبلیغاتی مناسب می تواند تا حد بسیار زیادی در تبلیغات شرکت شما موثر باشد بنابراین بهتر است که در انتخاب هدیه تبلیغاتی خود حتما دقت کرده تا بهترین و مناسب ترین را انتخاب کنیم.

شما با انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب می توانید با صرف کمترین هزینه بیشترین اثربخشی را داشته باشید.

به نظر شما تفاوت هدایای تبلیغاتی با سایر تبلیغات در چیست؟

شایان به ذکر است که همانطور که می دانید راه های متفاوتی برای تبلیغات وجود دارد که از معتبرترین آن ها تبلیغات تلوزیونی و همچنین تبلیغات در روزنامه های پرطرفدار و همچنین استفاده از سایت های آگهی و پربازدید است.

استفاده از این شیوه های تبلیغاتی می تواند برای کسب و کار ما بسیار مفید و قابل توجه باشد اما تمامی این روش ها نیازمند سرمایه گذاری های کلان می باشد تا بتواند آن نتیجه ی مطلوب را برای ما در پی داشته باشد.

اما استفاده از هدایای تبلیغاتی علاوه بر اینکه یک راه بسیار مفید و موثر در تبلیغات می باشد بلکه نیازمند هزینه های هنگفت نیز نیست و شما می توانید با انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب با یک تیر چندین نشان بزنید.

استفاده از هدایای تبلیغاتی می تواند هم شما و فعالیتتان را به شیوه ای کاملا نا محسوس به دیگران معرفی نمایند و هم می تواند جایگاهی ویژه را در بین مردم به شما اختصاص دهد.
بنابراین مهمترین نفاوتی که بین هدیه تبلیغاتی با سایر روش ها و شیوه های تبلیغاتی می باشد هزینه های آن در عین تاثیرگذاری است.

درباره شرکت ساحل

شرکت ساحل گیفت با ارائه انواع هدیه های تبلیغاتی با توجه به سلیقه و شفارش مشتری و حک آرم مورد نظر روی محصول می توانید محصول مورد نظرتان را در دنیای تبلیغات و در بین تمام برندها به ثبت برسانید . این شرکت یکی از بزرگترین تولید کننده ها ی هدایای تبلیغاتی می باشد که از افتخارات آن تا کنون ،تولید محصول با کیفییت با قیمت مناسب و متنوع می باشد.

این شرکت تا کنون با ارائه ی بهترین هدایای تبلیغاتی توانسته است توجه بسیاری از مشتریان را به سوی خود جلب کند و رضایت و خشنودی کامل را برای آن ها به ارمغان آورد.

شرکت هدایای تبلیغاتی ساحل گیفت با کادر مجرب و همچنین مشاوران با تجربه و زبده ای که دارد این امکان را برای شما فراهم می سازد که با مشاوره ی مفید بهترین و مناسب ترینهدایای تبلیغاتی را برای کار و فعالیت خود انتخاب کنید.

مشاوره تبلیغاتی به شما این امکان را می دهد که بتوانید به درستی هدیه تبلیغاتی را برای خود انتخاب کنید که علاوه بر این که از قیمت های مناسبی برخوردار است بلکه می تواند در بالارفتن بازدهی کار شما تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد.

با توجه به این موضوع که مشاوران شرکت ساحل گیفت تجربه ی طولانی در ارائه ی انواع هدایای تبلیغاتی دارند می توانند بهترین راهنمای شما در انتخاب این محصول باشند.

به این ترتیب شما می توانید با اعتماد به این شرکت بهترین و ارزان ترین هدایای تبلیغاتی را برای خود انتخاب کنید.

چرا هدایای تبلیغاتی؟

در پاسخ به این سئوال که چرا تبلیغات خود را با هدایای تبلیغاتی انجام بدیم. و از پیامک و یا روشهای تبلیغاتی دیگر استفاده نکنیم. به دلایل زیر توجه فرمایید.

۱- استفاده از تبلیغات همیشه کار ساز است زیرا تبلیغات بر ذهن و تفکر آدمها حاکم و ملکه می شود.

۲– هدیه تبلیغاتی یک چیز ماندگار در جلوی چشمان مشتری شماست. هر زمان بخواهد می تواند با شما در تماس باشد.

۳-هدایا همیشه یک تصویر ذهنی خوب از شما در پیش مشتریتان است.

۴- هدایا منشی شما در دفتر و محل کار مشتریان است . بازار یاب همیشگی.

۵- هدایا همیشه منشا دوستی و ارتباط موثر بوده و هست.

همچنین می توان گفت استفاده از هدایای تبلیغاتی مناسب ترین روش برای تبلیغات است که نیاز به صرف هزینه های هنگفت ندارد و می تواند از خیلی از روش های دیگر تاثیرگذارتر باشد.
شما می توانید در کوتاه ترین زمان تاثیر هدایای تبلیغاتی را در کسب و کار خود ببینید.

استفاده از هدایای تبلیغاتی این امکان را برای شما فراهم می کند که به راحتی بتوانید شرکت خود را به دیگران معرفی کنید.

به کارگیری هدایای تبلیغاتی مناسب می تواند برای شما زمینه ساز یک تبلیغاتی گسترده با صرف هزینه های پایین باشد.

بنابراین برای انجام تبلیغاتی مفید وموثر همین حالا با مشاوران با تجربه ی ساحل گیفت تماس بگیرید و بهترین هدیه تبلیغاتی را با قیمت های مناسب برای شرکت خود تهیه کنید.خواهید دید که در کوتاه ترین زمان چگونه راندمان کاری شما افزایش پیدا می کند و در قلب بسیاری از مردم محبوب می شوید.

شما می توانید با انتخاب هدیه تبلیغاتی مفید در میان مردم بسیتر محبوب شوید.

پر فروش ترین هدیه تبلیغاتی چه کالا های هستند؟

در بین هدیه های تبلیغاتی که خریداران سفارش می دهند برخی از اجناس طرفدران بیشتری دارد این قبیل هدیه ها اغلب ارزان تر و بار تبلیغاتی بیشتری در بین مردم دارد. هدیه های خاص که بیشتر شرکت ها برای کارمندان خود تهیه می کنند کمترین سفارش را در بین هدیه های تبلیغاتی دارد.

و اجناسی مانند انواع خودکارها و روان نویس ها و تقویم و … از جمله هدیه های تبلیغاتی هستند که در بین مردم توزیع می شوند و این نوع از هدیه های تبلیغاتی به علت قیمت پایین مورد استقبال شرکت ها و برند ها می باشد. از طرف دیگر برند ها به دنبال روش های تبلیغاتی هستند که در ذهن مردم ماندگار باشند. این روش های تبلیغاتی از یک سو بار هزینه ای کمتری برای شما داشته باشد.

و از سمتی دیگر این هدیه های تبلیغاتی در بین مردم محبوب باشد و از این نوع هدایا ی تبلیغاتی استفاده کاربردی در بین مردم شود.هدیه های تبلیغاتی که این ویژگی ها را داشته باشد در دسته هدیه های تبلیغاتی پر فروش به حساب می اید.

همیشه پرفروش ترین و بهترین اجناس نزد مردم آن مواردی می باشند که علاوه بر اینکه قیمتشان بسیار پایین است بلکه مورد علاقه ی مردم نیز هستند و در زندگی روزمره ی انسانت ها نیز کاربرد فراوانی دارند.

شاید شما فکر کنید که اگر بخواهید تبلیغاتی بسیار موثر و پسندیده ای را از طریق استفاده از هدایای تبلیغاتی داشته باشید باید حتما هدیه ای را انتخاب کنید که قیمت آن بسیار بالا باشد و کیفیت بسیار بالایی نیز داشته باشد.اما این درست نیست شما می توانید با یک تحقیق و برسی کوچک هدیه تبلیغاتی را انتخاب کنید که با توجه به این که قیمت پایینی دارد همچنین می تواند کارا باشد و ششما را برای رسیدن به اهدافتان در جهت بهبود کارها و تبلیغاتی بی سابقه یاری رساند.

با توجه به موارد گفته شده نتیجه می گیریم که بهتر است قبل از اینکه عجولانه تصمصم بگیرید و بدون فکر هدیه تبلیغاتی را برای خود انتخاب کنید اندکی در این زمینه تحقیق و برسی کنید و حتما از افرادی کمک بگیرید که در این زمینه مهارت کافی را دارند زیرا از این طریق شما می توانید کاری را که برای تبلیغات شروع کرده اید و در آن قدم نهاده اید را به بهترین شکل ممکن انجام دهید بدون اینکه نیاز باشد بخواهید هزینه های زیادی را برای اینکار مصرف کنید.
هدیه های تبلیغاتی پرفروش تمام اهداف تبلیغی را برای شرکت ها تامین می کند.

انتخاب هدایای تبلیغاتی را حتما با ما مشاوره نمایید

شرکت ساحل همیشه آماده مشاوره رایگان در زمینه هدایای تبلیغاتی است و با سابقه ای درخشان در زمینه تولید و تهیه هدایای تبلیغاتی خود را به عنوان برترین شرکت در زمینه هدیه های تبلیغاتی در سطح کشور معرفی کرده است. این شرکت برای پیشبرد اهداف تبلیغاتی مشتریان خود را موظف و مسئول میداند. زیرا اهداف شرکت بر این اصل استوار است. که پیشرفت مشتریان پیشرفت شرکت ساحل است. و هر نوع مشاوره تبلیغاتی در هر زمینه کاری را با صداقت در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

شما می توانید از طریق مشاوره در زمینه ی هدایای تبلیغاتی بهترین و مناسب ترین اتخاب را برای هدیه تبلغاتی خود داشته باشید.

این نکته خیلی مهم است که شما چه وسیله ای را به عنوان هدیه تبلیغاتی تهیه می کنید.هدیه تبلیغاتی که شما انتخاب می کنید حتما باید مطابق با آن شغل و فعالیتی باشد که شما در شرکت و یا اداره ی خود انجام می دهید و همین مرتبط بودن می تواند تا حد بسیار زیادی به شما در بالا رفتن بازدهی فروشتان تاثیر مثبت داشته باشد.

به این ترتیب با یک مشاوره ی ساده و البته رایگان می توانید بهترین هدیه تبلیغاتی را برای خود انتخاب کنید.

بسیاری از افراد فکر می کنند که هرجقدر هدایای تبلیغاتی که می خواهند استفاده کنند گران تر باشد بهتر است. اما این اصلا درست نیست.

گاهی اتفاق می افتد که حتی هدایای تبلیغاتی هم که از قیمت های پایینی برخوردار هستند اما کاربردی می باشند می توانند تاثیر بسیار مثبتی داشته باشند.

به این ترتیب خود ما هیچوقت نمی توانیم انتخاب درستی در مورد هدایای تبلیغاتی داشته باشیم و حتما باید آن را درمیان بگذاریم که در این زمینه مهارت و تجربه ی کافی دارند.

مشاوران این مجموعه با تجربه و سابقه ی طولانی در زمینه ی ارائه ی انواع هدایای تبلیغاتی می توانند بهترین هدایای تبلیغاتی را متناسب با نوع فعالیت شما پیشنهاد داده و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را در هر تعدادی که دلخواه شماست برای شما آماده سازی کرده و در اختیارتان قرار می دهند.

با توجه به این که امروزه شرکت های بسیاری در زمینه ی هدایای تبلیغاتی فعالیت می کنند رقابت در این زمینه نیز افزایش پیدا کرده است و شرکتی در این رقابت پیروز خواهد بود که محصولات با کیفیت تری را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

وجه تمایز شرکت هدایای تبلیغاتی ساحل به نسبت سایر شرکت ها در این است که علاوه بر اینکه مجصولاتی با کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد قیمت های مناسبی را نیز برای آن ها در نظر می گیرد تا مشتریان بتوانند با راحتی خیال از این شرکت خرید کنند و از خرید خود نهایت رضایت را داشته باشند.

این شرکت به صورت جامع و کامل تمامی سوالات شما در رابطه با هدایای تبلیغاتی و خرید مناسب را پاسخ می دهد و همچنین بهترین مشاوره را در مورد انتخاب بهترین و مفیدترینهدایای تبلیغاتی در اختیار شما می گذارد.

به نظر شما آیا استفاده از هدایای تبلیغاتی می تواند راه مناسبی برای رونق به کسب و کار ما باشد؟

هنگامی که شما یک کسب و کار جدید را آغاز می کنید ممکن است در ابتدا کسی شما را به آن صورت که باید نشناسد و برای تحقق این امر مجبور به انجام تبلیغاتی شوید.

در این هنگام شما به تبلیغاتی نیاز دارید که کم هزینه باشد و در عین حال بتواند برای شما بسیار موثر واقع شود و همچنین بتواند به شیوه ای کاملا گویا معرف شما باشد.

در جهان امروز استفاده از هدایای تبلیغاتی،به عنوان یکی از بهترین و ارزان ترین راه ها برای این کار انتخاب شده است و این شیوه به صورتی است که در همه جای جهان از آن استفاده می شود و تا کنون نیز بر طبق آمارهای گرفته شده به عنوان یکی از موثرترین روش ها برای تبلیغات انتخاب شده است.

بنابراین استفاده از این شیوه ی تبلیغاتی بهترین راهی است که شما می توانید در بدو شروع کار و فعالیت خود از آن استفاده کنید و در طی زمان به این نتیجه دریابید که این روش تا چه اندازه می تواند برای شما تاثیر گذار باشد.

استفاده از هدیه تبلیغاتی با تنوع نوع محصولاتی که برای هدیه در نطر گرفته می شود از راه کار های است که بیشترین تاثیر را در تیلیغات کالای شما دارد. شرکت ها برای تبلیغ برند خود با تنوع محصولات زیادی رو به رو هستند که این امر باعث شده تا تبلیغات با قیمت ها متغییری برتای شرکت ها انجام شود.

شرکت های تبلیغاتی امرئزه برای سرعت بخشیدن به برند کردن نام شرکت ها بهترین راهکار را استفاده ا ز هدایای تبلیغاتی می دانند . به خصوص که این نوع از روند تبلیغات می تواند با قیمت ها و هزینه های متنوع انجام می شود. مشتریان با توجه به هزینه که برای تبلیغات خود در نظر گرفته اند از هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند.

کالای که در امر تبلیغات به عنوان هدیه های تبلیغاتی استفاده می شوند دارای تنوع زیادی حتی می توان از کالای های استفاده کرد تا به حال کسی برای هدیه های تبلیغاتی استفاده نکرده است اما این مسئله باید در نظر گرفت که کالا های استفاده شده برای هدیه های تبلیغاتی باید به نحوی انتخاب شود تا مورد توجه مردم قرار گیرد و مورد استفاده و نیاز ان ها باشد. تولید هدیه های تبلیغاتی که خاص و مورد نیاز مردم باشد تاثیر به سزایی در تبلیغات و رونق بخشیدن به کارو کسب شرکت ها است.

عرضه انواع ساك هاي گلاسه ، گرافت ، سوزني  و برزنتي در ابعاد و گرما‍ژ مختلف

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: