چنگیز رفتن و روح انگیز برگشتن !! + تصاویر

 

ارائه خدمات زنانه در آرایشگاه های مردانه

 خدمات زنانه در آرایشگاه های مردانه

مجله مراحم به گزارش از عصرهامون، در حالی اصلاح با نخ و برداشتن ابرو حرام قطعی است که در سایه عدم نظارت مسئولین این اقدام به راحتی و با تبلیغات گسترده  در حال انجام است به طوری که این روزها شاهد عادی شدن برداشتن ابرو توسط برخی از پسران جامعه و حتی آرایش آنها هستیم، گویی نسل جوان هویت خود را نیز مانند ابروهایشان بر باد داده اند.

اصلاح صورت  و ابروی مردان با نخ

اصلاح صورت مردان با نخ , خدمات زنانه در آرایشگاه های مردانه
اصلاح صورت مردان با نخ , خدمات زنانه در آرایشگاه های مردانه

 آرایشگاه های مردانه برای اینکه از غافله فرهنگ غرب یا همان مد روز عقب نمانند هر روز تبلیغات گسترده تری برای غیرت زدایی در جامعه انجام می دهند به طوری که امروز برخی از مدهایی که در آرایشگاه های ما رواج دارد به یک معضل اجتماعی تبدیل شده است و جامعه پر از مردانی شده که گاهی به اشتباه با زنان اشتباه گرفته می شوند

از سوی دیگر برداشتن ابرو و اصلاح با نخ صورت مردان از جمله مصادیق تدلیس و خود آرایی می باشد که صراحتا در اسلام برای مردان حرام می باشد،اما متاسفانه به صورت علنی و حتی به عنوان یک امتیاز برای بعضی از پیرایشگاه های مردانه زاهدان در حال اجراست.

 

اصلاح صورت مردان با نخ , خدمات زنانه در آرایشگاه های مردانه
اصلاح صورت مردان با نخ , خدمات زنانه در آرایشگاه های مردانه

ادعای عجیب رئیس اتحادیه آرایشگران مردانه جهت پیگیری این موضوع در تماسی که خبرنگار عصرهامون با سلمان رئیس اتحادیه آرایشگران مردانه زاهدان داشت، وی با بیان اینکه در آرایشگاه های زاهدان اصلاح با نخ انجام نمی شود، گفت: برخی افراد تیغ را حرام می دانند لذا فقط گونه ها را اصلاح می کنند. وی ادامه داد: روی هیچ آرایشگاهی در زاهدان ننوشته اصلاح با نخ اگر چنین موردی مشاهده کردید به بنده اطلاع دهید. رئیس اتحادیه آرایشگران مردانه زاهدان با بیان اینکه آرایشگری که بیش از ۲ میلیون اجاره مغازه می دهد باید خدمات مناسب خواست مشتری نیز ارائه دهد، افزود: اینکه شخص اصلاح یا واکس مو می زند به در خواست خود مشتری است نمی توانیم دست و پای جوان ها را ببندیم . سلمان اضافه کرد: کرایه مغازه ها سنگین است نباید سخت بگیریم چرا که جوان بعد به راه دیگری می رود باید بگذاریم سرگرم باشند. وی ادامه داد: ما تاتو هایی که در برخی آرایشگاه های مردانه بود جمع آوری کردیم الان بخواهیم به یک نخ هم گیر بدهیم که درست نیست.

وزارت بهداشت مسئول پیگیری این تخلف است در ادامه جهت پیگیری بیشتر در تماسی که خبرنگار عصرهامون با سرهنگ محمدی رئیس پلیس امنیت عمومی استان داشت، وی با بیان اینکه کنترل و نظارت اماکن انجام می شود، افزود: بررسی این موضوع از طرف وزارت بهداشت بررسی می شود ما تخلفات اماکنی و انتظامی را بررسی می کنیم تخلفاتی که مربوط به قانون وآئین نامه عمومی باشد.

منبع : عصر هامون

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: