حضور چکامه چمن ماه و مانی کسرائیان در سریال GEM TV +تصاویر

مجله مراحم: هنوز یک ماه از انتشار عکس های جنجالی کشف حجاب چکامه چمن ماه در اینستاگرام نگذشته است که پخش تیزر سریال آبی عشق از شبکه ماهواره ای GEM نشان داد که روند مهاجرت کارگردانان و بازیگران ایرانی وارد مرحله ای جدید شده است.

 

 چکامه چمن ماه و مانی کسرائیان در سریال شبکه جیم تیوی

 

چکامه چمن ماه در شبکه GEM

در ماه های گذشته اخبار ضد و نقیضی از ساخت سریال های ترکیه ای با حضور بازیگران ایرانی به گوش می رسید تا اینکه با انتشار این خبر تمامی حدس و گمان به واقعیت تبدیل شد. شبکه جم که پیش از این با رویکرد نشانه گیری ارزش های اسلامی فعالیت خود را با پخش سریال ها و موزیک های لس آنجلسی ادامه میداد و سریال های ترکیه ای را که مضامین ترویج خیانت های زناشویی ، روابط ضربدری و ….  بود را دوبله فارسی و پخش میکرد این روز ها دست به تولید چند سریال با هدف به تصویر کشاندن بی بند و باری کرده است تا بتواند اهدافی را که نتوانستند در داخل پیاده کنند در خارج عملیاتی سازی نمایند.

سریال های چکامه چمن ماه در شبکه جم

دو سریال “منو تنها نزار” و” آبی عشق” مجموعه هایی هستند که این روز ها با بازی چکامه چمن ماه و مانی کسرائیان (بازیگری که در ماه گذشته از کشور خارج شد ) از شبکه جم GEM پخش خواهد شد. این اولین سریال کشف حجابی است که بعد از انقلاب با حضور بازیگران ایرانی ساخته شده است.

 

 چکامه چمن ماه و مانی کسرائیان در سریال شبکه جیم تیوی

 

 

حضور چکامه چمن ماه و مانی کسرائیان در سریال آبی عشق شبکه جم

 

 چکامه چمن ماه و مانی کسرائیان در سریال شبکه جیم تیوی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: