قانون عجیب کار کردن با کامپیوتر در ژاپن + تصاویر

کار کردن با کامپیوتر در ژاپن

کار کردن با کامپیوتر در ژاپن باعث سوژه رسانه های دنیا قرار گرفته است چند شرکت مهم ژاپنی قانونی تعیین کرده اند که کارمندان باید حین کار با کامپیوتر سر پا بیاستند این شرکت های معتقدند که ساکن نشتسن مقابل کامپیوتر باعث افزایش وزن و حمله قبلی میشود.

قانون ایستادن هنگام کار با کامپیوتر

قانون عجیب کار کردن با کامپیوتر در ژاپن

چند شرکت ژاپنی قانون جالب و در عین عجیبی را برای تمام کارمندان خود وضع کرده است. شرکت ” ایریس اوهاما ” کارمندانش را موظف کرده تا در طول ساعت کاری خود و حین استفاده از رایانه روی صندلی ننشینند. طبق قانون جدید آنها باید تمام کارهای خود را ایستاده و بصورت سرپا انجام دهند. این شرکت تقریبا در همه زمینه ها از فروش محصولات الکترونیکی تا کالاهای ذخیره ای فعالیت دارد.

همچنین ببینید: چهار دست و پا راه رفتن تنبیه کارمندان در چین +تصاویر

قانون عجیب شرکت ژاپنی برای کارمندانش

بنا به باور مدیران این شرکت، این قانون به تمرکز بیشتر، ارتقای خلاقیت و همچنین سلامت کارمندان آنها کمک خواهد کرد. جالب اینکه این شرکت صندلی هایی را بدور یک میز در نظر گرفته که کارمندان تنها در هنگام برگزاری جلسه می توانند روی آنها بنشینند.

پیشتر و از سال ۲۰۰۷ نیز کارمندان در این شرکت قانون جالب دیگری را تجربه کرده بودند. طبق آن قانون، کارمندان این شرکت می بایست در این شرکت از رایانه های مشترک استفاده می کردند. اما این نخستین بار است که صندلی های مشترک نیز از محل کار کارمندان این شرکت حذف می شود.

همچنین ببینید: تنبیه عجیب کارمندان در چین +تصاویر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: