کاپشن بشار اسد خبرساز شد +عکس تیپ های بشار اسد

کاپشن بشار اسد خبرساز شد و عکس تیپ های بشار اسد و ماجرای کاپشن تکراری بشار اسد در سال های مختلف و عوض نکردن کاپشن توسط بشار اسد.

کاپشن بشار اسد

بشار اسد و همسرش اسماء و فرزندانش یکشنبه ۵ دی ماه، همزمان با روز میلاد حضرت مسیح (ع)، به کلیسای صیدنایا در ریف دمشق رفتند و به مناسبت سال نو میلادی، از کلیسای سیده صیدنایا و یتیم خانه آنجا دیدن کردند.

در این بازدید، بشار اسد کاپشنی را به تن داشت که دو سال پیش هم در بازدید از منطقه جوبر به تن کرده بود و همین امر موجب جلب توجه کاربران اینترنت شد.

کاپشن بشار اسد کاپشن بشار اسد کاپشن بشار اسد

ماجرای کاپشن تکراری بشار اسد

برخی هواداران رئیس جمهور سوریه در واکنش به انتشار این تصاویر نوشتند: به نظر می رسد که بشار اسد بر خلاف تمامی رؤسای جمهور، “ریاضت اقتصادی” را در زندگی شخصی‌ خود در دستور کار قرار داده است.

فرزند یک دیپلمات سوری در واکنش به کاپشن قدیمی اسد نوشت: کاپشن امروز اسد، همانی بود که دو سال پیش هم او را با آن دیدیم. سوالی که به ذهن می رسد این است که آیا هیچ رئیس‌جمهوری را سراغ داریم که دو سال یک لباس را بپوشد؟ باز هم برای طرفداری ما از اسد دلیل می‌خواهید؟!

یادآور می شود، رئیس جمهور سوریه در ۳۱ دسامبر ۲۰۱۴ و در آستانه سال نو میلادی، به دیدار سربازان سوری حاضر در منطقه جوبر دمشق رفت و ساعاتی را با آنان گذراند و در کنار آنان غذا خورد؛ اقدامی که در آن زمان بازتاب بسیار داشت و مورد توجه رسانه های جهان قرار گرفت.

وی در آن دیدار نیز کاپشنی را به تن داشت که روز گذشته در بازدید از کلیسای صیدنایا پوشیده بود.

کاپشن بشار اسد

منبع: العالم

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: