کتک زدن نیروهای اورژانس بعلت دیر رسیدن + تصاویر

کتک زدن نیروهای اورژانس بعلت دیر رسیدن یکی از حوادث عجیبی بود که در کرمانشاه رخ داد.

نیروهای امدادی و اورژانس در شبانه روز کمک‌های زیادی به افراد مریض و بیمار میدهند.

اما به علت دیر کردن و دیر رسیدن به بالین یک مریض فرزندان این بیمار اقدام به وحشیانه کردند و عوامل اورژانس را کتک زدند.

اکبر آزادی مدیر روابط عمومی اورژانس شهرستان کرمانشاه ، با اعلام خبر کتک زدن عوامل نیورهای اورژانس اظهار داشت : تکنسین های اورژانس که برای خدمت به یک بیمار خانم ، عازم شهرستان هرسین در کرمانشاه شده بودند در کمال ناباوری مورد حمله و ضرب و شتم و کتککاری همراهان بیمار قرار گرفتند .
وی با اشاره به اینکه نیروهای اورژانس در مدت زمان ۶ دقیقه در محل حاضر شدندو اصلا دیرکردی در کار نبود، افزود : همراهان بیمار به بهانه دیر رسیدن اورژانس و دیر حاضر شدن بر بالین مادرشان  ، تکنسین ها را به شدت با بیل زخمی کردند تا جایی که دمغ یکی از این تکنسین‌ها شکسته است.

آزادی بیان کرد : به دنبال وقوع این حادثه ، یکی از تکنسین های اورژانس از دو ناحیه دچار شکستگی بینی شد .که به بیمارستان منتقل شد

دیر رسیدن بر بالین مادرمان آنها را زدیم!!!

کتک زدن نیروهای اورژانس بعلت دیر رسیدن

کتک زدن نیروهای اورژانس

ضرب و شتم وحشتناک امدادگران اورژانس با بیل

کتک زدن نیروهای اورژانس

امدادگران کشورمان همیشه دلسوازنه در حال کمک رسانی به مردم هستند از آتشنشان ها گرفته تا ماموران امداد همیشه با تمام توان خود به مردم کمک میکنند و مردم برخی اوقات با رفتار زشت با آنها برخورد میکنند.

وقتی که حادثه رخ میدهد و آنها دچار تلفات میشوند فقط به صورت نمادین از انها تقدیر میکنیم ولی وقتی پای منافع شخصی خودمان به میان می آید حرمت انها را نگه نمیداریم.

ای کاش قبل از اینکه اتفاق ناگواری برای انها می افتد از آنها تقدیر کنیم نه این اینکه به صورت نمادین فقط در شبکه های مجازی برای آنها پست ارسال کنیم.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: