کتک زدن یک جوان ایرانی توسط پلیس ترکیه +فیلم

کتک زدن یک جوان ایرانی توسط پلیس ترکیه آن هم در حضور همسرش ویدئویی است که در شبکه های مجازی به سرعت در حال انتشار است.

ویدئویی بسیار ناراحت کننده در شبکه های اجتماعی توسط کاربران دست به دست میچرخد با این متن: پلیس ترکیه قصد بازرسی بدنی یک زوج ایرانی را داشته که مرد ایرانی اجازه نمیدهد که مردان پلیس ترک، همسرش را مورد بازرسی بدنی قرار بدهند و به او دست بزنند که باعث درگیری بین آنها میشود و پلیس ترکیه مرد ایرانی را مورد ضرب و شتم قرار میدهد.

در این ویدئو پلیس ترکیه در حال کتک زدن مرد ایرانی است که صدای گریه و فریاد همسرش به گوش میرسد و صحنه ای غم انگیزی را رقم میزند.

متاسفانه این روزها شاهده ویدئو هایی از این قبیل اتفاقات در مرز ترکیه هستیم که انها برخورد بسیار زشت و خلاف قانونی را نسبت به مسافران ایرانی انجام میدهند.

چندی پیش هم ویدئویی مشابه از کتک زدن اتباع ایرانی در مرز بازرگان (گوربولاغ ترکیه) منتشر شد که ماموران پاسگاه مرزی ترکیه در حال کتک زدن اتباع ایرانی بودند که بعد از چند روز ماموران خاطی از کار اخراج شدند. دو سال پیش هم ضرب و شتم ۳ زن ایرانی توسط پلیس ترکیه رخ داد.

ای کاش مردم کشورمان از سفرهای غیر ضروری به ترکیه خودداری کنند به خصوص کسانی که برای گردش و تفریح به این کشور سفر میکنند در تصمیم خود تجدید نظر کنند که از طرف ایران هیچ توریستی را به چشم نبینند.

لازم به ذکر است که هنوز درباره صحت این فیلم توسط خبرگزاری های رسمی چیزی منتشر نشده است که البته این ویدئو تازه به در شبکه های اجتماعی منتشر شده و حتما به زودی در خبرگزاری های رسمی هم منتشر خواهد شد.

به محض دریافت خبر جدید درباره این ویدئو مجله مراحم آن را منتشر خواهد کرد.

کتک زدن یک جوان ایرانی توسط پلیس ترکیه

دانلود این ویدئو

ضرب و شتم یک ایرانی توسط ماموران ترکیه

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: