عکس های کریم بنزما و همسرش

کریم بنزما و همسرش و پدر شدن کریم بنزما و عکس همسر کریم بنزما و زندگی خصوصی کریم بنزما و همسرش را در مجله مراحم ببینید.

کریم بنزما و همسرش

کریم بنزما بازیکن فوتبال مشهور که تجربه ارتباط هاي متعددی را داشته هست اکنون دیگر پدر شده هست و گویا باید به ارتباط هاي متعدد خود پایان دهد. روز دوشنبه برای كریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال‌ مادرید ، روز خاص و ویژه‌اي بود‌؛ او كه به كلینیك روبر در مادرید رفته بود دل در دلش نبود چون قرار بود برای دومین بار پدر شود!عکس های کریم بنزما و همسرش

زندگی خصوصی عکس کریم بنزما

كریم كه تصور می‌كرد حضورش در كلینیك روبر از دید خبرنگاران مخفی میماند جایی فاش نكرده بود كه قرار هست به زودی پدر شود ولی خبرنگاران و عكاسان مجله «پوبلیك» فرانسه هنگامی كه او داشت به همراه همسر و فرزندش از این كلینیك خارج می‌شد شكارش كردند. بنزما با تی‌شرتی قرمزرنگ و كلاهی برعكس بر سر، با نگاهی مضطرب به فرزند تازه متولد شده‌‌اش در راه خروج از كلینیك بودند.

عکس های کریم بنزما و همسرش

بیوگرافی عکس کریم بنزما

بنزما كه پیش از این یك بار در سال ۲۰۱۴ پدر شده بود و دخترش ملیا را در آغوش كشیده بود به ناگاه با اتفاقات متعدد حاشیه‌اي در زندگی حرفه‌اي و شخصی‌‌اش روبه‌رو شد‌؛ اول كه با مادر ملیا، كلوئه دو لونای، به مشكل برخورد و سال ۲۰۱۵ از یكدیگر جدا شدند، بعد هم كه ماجرای اخاذی از متیو ولبئونا در تیم ملی فرانسه برایش پیش آمد و درهای ورود به تیم ملی به رویش بسته شد تا حسابی روزهای سختی را تجربه كند.

عکس های کریم بنزما و همسرش

ماجرای ازدواج کریم بنزما و همسرش

گرچه عكس‌هاي متعدد او از دخترش ملیا در صفحه اینستاگرامش نشان می‌داد بنزما كمی متحول شده هست و همه ي وقت هم میگفت دوست دارد زندگی‌‌اش را كامل‌تر كند و فرزندان زیادی داشته باشد. با این حال كمتر كسی در جریان بود كه كریم در این میان كه حال روحی خوبی نداشت با كورا گوتیه، یكی از مدل‌هاي مشهور فرانسوی نامزد كرده

و حالا همین كورا هم فرزند پسری به نام ابراهیم برای او به جهان آورده هست. روز دوشنبه در شرایطی كه ابراهیم در آغوش كورا بود این دو از كلینیك روبر در مادرید خارج شدند.گذشته از اینكه خبری از كورا باشد بارها نشریات گوناگون نوشتند بنزما قرار هست با ریحانا، یكی از خواننده‌هاي مشهور آمریكایی ازدواج كند.

عكس‌هایي كه از این دو در رستوران‌ها و كلاب‌هاي شبانه منتشر می‌شد نشان می‌داد این داستان خیلی هم شایعه نیست ولی رفته رفته با فاصله گرفتن این دو نفر، پای كورا به زندگی بنزما باز شد. آغاز ارتباط با كورا و ازدواج رسمی این دو خیلی چندان طول نكشید.

آن‌طور كه «پوبلیك» نوشته این دو به نامزدی خیلی كوتاهی بسنده كرده‌اند و بعد در یك مراسم كاملاً «مذهبی» در جزیره‌اي كه كورا در آن متولد شده هست مراسم ازدواج‌شان را برگزار كرده‌اند؛ گرچه به صورت كاملاً مخفیانه. كریم این مراسم ازدواج را در تعطیلات سال نو انجام داده و اتفاقاً برای آشنایی اکثر با خانواده همسرش بوده كه تصمیم گرفته تعطیلاتش را در جزایر ماریتینك سپری كند.

عکس همسر کریم بنزما

عکس های کریم بنزما و همسرش

شاهدان عینی كه خبر پدر شدن بنزما را داده‌اند تأیید كرده‌اند روز دوشنبه به همراه كریم بنزما، پدر كورا گوتیه هم در راهروی كلینیك بوده و برای مشاهده نوه‌‌اش به اندازه بنزما بی‌تابی كرده هست.

عکس کریم بنزما و همسرش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: