عکس های کریم بنزما و همسرش

کریم بنزما و همسرش و پدر شدن کریم بنزما و عکس همسر کریم بنزما و زندگی خصوصی کریم بنزما و همسرش را در مجله مراحم ببینید.

کریم بنزما و همسرش

کریم بنزما بازیکن فوتبال مشهور که تجربه ارتباط های متعددی را داشته هست اکنون دیگر پدر شده هست و گویا باید به ارتباط های متعدد خود پایان دهد. روز دوشنبه برای کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال‌ مادرید ، روز خاص و ویژه‌ای بود‌؛ او که به کلینیک روبر در مادرید رفته بود دل در دلش نبود چون قرار بود برای دومین بار پدر شود!عکس های کریم بنزما و همسرش

زندگی خصوصی عکس کریم بنزما

کریم که تصور می‌کرد حضورش در کلینیک روبر از دید خبرنگاران مخفی میماند جایی فاش نکرده بود که قرار هست به زودی پدر شود ولی خبرنگاران و عکاسان مجله «پوبلیک» فرانسه هنگامی که او داشت به همراه همسر و فرزندش از این کلینیک خارج می‌شد شکارش کردند. بنزما با تی‌شرتی قرمزرنگ و کلاهی برعکس بر سر، با نگاهی مضطرب به فرزند تازه متولد شده‌‌اش در راه خروج از کلینیک بودند.

عکس های کریم بنزما و همسرش

بیوگرافی عکس کریم بنزما

بنزما که پیش از این یک بار در سال ۲۰۱۴ پدر شده بود و دخترش ملیا را در آغوش کشیده بود به ناگاه با اتفاقات متعدد حاشیه‌ای در زندگی حرفه‌ای و شخصی‌‌اش روبه‌رو شد‌؛ اول که با مادر ملیا، کلوئه دو لونای، به مشکل برخورد و سال ۲۰۱۵ از یکدیگر جدا شدند، بعد هم که ماجرای اخاذی از متیو ولبئونا در تیم ملی فرانسه برایش پیش آمد و درهای ورود به تیم ملی به رویش بسته شد تا حسابی روزهای سختی را تجربه کند.

عکس های کریم بنزما و همسرش

ماجرای ازدواج کریم بنزما و همسرش

گرچه عکس‌های متعدد او از دخترش ملیا در صفحه اینستاگرامش نشان می‌داد بنزما کمی متحول شده هست و همه ی وقت هم میگفت دوست دارد زندگی‌‌اش را کامل‌تر کند و فرزندان زیادی داشته باشد. با این حال کمتر کسی در جریان بود که کریم در این میان که حال روحی خوبی نداشت با کورا گوتیه، یکی از مدل‌های مشهور فرانسوی نامزد کرده

و حالا همین کورا هم فرزند پسری به نام ابراهیم برای او به جهان آورده هست. روز دوشنبه در شرایطی که ابراهیم در آغوش کورا بود این دو از کلینیک روبر در مادرید خارج شدند.گذشته از اینکه خبری از کورا باشد بارها نشریات گوناگون نوشتند بنزما قرار هست با ریحانا، یکی از خواننده‌های مشهور آمریکایی ازدواج کند.

عکس‌هایی که از این دو در رستوران‌ها و کلاب‌های شبانه منتشر می‌شد نشان می‌داد این داستان خیلی هم شایعه نیست ولی رفته رفته با فاصله گرفتن این دو نفر، پای کورا به زندگی بنزما باز شد. آغاز ارتباط با کورا و ازدواج رسمی این دو خیلی چندان طول نکشید.

آن‌طور که «پوبلیک» نوشته این دو به نامزدی خیلی کوتاهی بسنده کرده‌اند و بعد در یک مراسم کاملاً «مذهبی» در جزیره‌ای که کورا در آن متولد شده هست مراسم ازدواج‌شان را برگزار کرده‌اند؛ گرچه به صورت کاملاً مخفیانه. کریم این مراسم ازدواج را در تعطیلات سال نو انجام داده و اتفاقاً برای آشنایی اکثر با خانواده همسرش بوده که تصمیم گرفته تعطیلاتش را در جزایر ماریتینک سپری کند.

عکس همسر کریم بنزما

عکس های کریم بنزما و همسرش

شاهدان عینی که خبر پدر شدن بنزما را داده‌اند تأیید کرده‌اند روز دوشنبه به همراه کریم بنزما، پدر کورا گوتیه هم در راهروی کلینیک بوده و برای مشاهده نوه‌‌اش به اندازه بنزما بی‌تابی کرده هست.

عکس کریم بنزما و همسرش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: