کشتی گیران آمریکایی اجازه ورود به ایران را ندارند

 

کشتی گیران آمریکایی اجازه ورود به ایران را ندارند

کشتی گیران آمریکایی اجازه  ورود به ایران را ندارند

رئیس فراکسیون ورزش مجلس در گفت و گو با میزان تاکید کرد که امکان حضور کشتی گیران آمریکا درایران با توجه به قانون ترامپ وجود ندارد.

فوری/ کشتی گیران آمریکایی اجازه حضور در ایران ندارند

در حالیکه رییس جمهور آمریکا در تصمیمی کاملا نژادپرستانه از سفر مردم ایران به آمریکا جلوگیری کرده است باید دید آیا مسئولان کشورمان اجازه سفر تیم ملی کشتی آمریکا به ایران را خواهند داد یا خیر؟

جام جهانی کشتی آزاد با حضور ۸ تیم برتر دنیا و از جمله آمریکا قرار است ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه به میزبانی ایران در کرمانشاه برگزار شود اما با توجه به دستور اخیر دونالد ترامپ رییس جمهور جدید آمریکا در جلوگیری از ورود مردم ایران و ۶ کشور دیگر به آمریکا هنوز مشخص نیست آیا مسئولان کشورمان اجازه ورود تیم ملی کشتی آزاد آمریکا به ایران را خواهند داد یا خیر؟

رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی در همین رابطه به ایسنا گفت: کارهای اداری مربوط به حضور ۷ تیم روسیه، ترکیه، آمریکا، گرجستان، جمهوری آذربایجان، هند و مغولستان در جام جهانی ۲۰۱۷ کرمانشاه از یک ماه قبل انجام شده تا این تیم ها بدون مشکل خاصی در این رقابت ها حضور یابند اما با توجه به تصمیم چند روز پیش دولت جدید آمریکا ما نیز تابع تصمیمات مسئولان سیاسی کشورمان هستیم و هر تصیمی در این رابطه گرفته شود اجرا خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران به طور کامل مانند همیشه به اهداف و سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی ایران پایبند است و از هر گونه تصمیمی در این رابطه حمایت خواهد کرد.

این در حالی است که وزارت امور خارجه ایران اعلام کرده اقدامات متقابل در رابطه با این تصمیم ترامپ خواهد داشت و باید دید وضعیت حضور تیم کشتی آمریکا در جام جهانی کرمانشاه چه می‌شود

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: