کشف جسد پری دریایی در ساحل +تصاویر

به گزارش یکی از خبرگزاری های بریتانیا کشف جسد نیمه خورده شده پری دریایی توسط موجودات دریایی به ساحل رسید. این موجود عجیب سر انسان و بدن ماهی دارد.

کشف جسد موجودی شبیه پری دریایی

تا پیش از این تصاویر بسیاری در فضای مجازی با عنوان کشف پری دریایی منتشر شده است که هربار با تکذیبیه متوجه نادرست بودن و یا ساختگی بودن ان شده ایم اما این بار وب سایت MIRROR گزارشی را مبنی بر کشف جسد یک پری دریایی در سواحل بریتانیا منتشر کرد.

کشف جسد در ساحلجسد پری دریایی,ماهی با سر انسان

جسد پری دریایی با سر انسان و بدن ماهی

آب دریا جسد موجودی شبیه انسان با دم ماهی را به ساحل گریت یارموث واقع در بریتانیا آورد تا موج شک و شبهه های ساکنان روی خشکی به وجود پری دریایی در دنیای زیر آب شدت بخشد.در تصاویر مشاهده می کنید که قسمت میانی بدن این موجود تقریبا فاسد شده است اما سر و دم کاملا سالم باقی مانده است.

به احتمال قوی بخش میانی بدن موجود عجیب شبیه فرشته دریایی توسط موجودات دریایی دیگر خورده شده است. این تصویر توسط “پل جونز” گرفته و منتشر و با پیامی برای توضیح آن در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده است.

ماهی با سر انسانجسد پری دریایی,ماهی با سر انسان

” پل جونز” نوشت :امروز حین جستجو در ساحل گریت یارموث به جسد موجودی دریایی شبیه پری های دریایی قصه ها برخوردم . با نزدیک شدن به ان به یقین رسیدم که این موجود ساختگی نیست و فاسد شدن قسمتی از بدنش بافت گوشتی داخل جسمش را نشان می داد که حاکی از جان دار بودن آن بود. بافت بدنش همانند ماهی ترکیبی از پوست و پولک به رنگ تیره بود.

ماهی با سر انسانجسد پری دریایی,ماهی با سر انسان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: