راز جمله جنجالی داور به رحمتی برملا شد !

 کشف راز جمله جنجالی داور به رحمتی 

راز جمله داور به رحمتی سرانجام افشا شد

مجله مراحم : صبح روز شنبه فیلم جنجالی مکالمه داور بازی حذفی استقلال و صبا با سید مهدی رحمتی فوتبال ایران را تکان داد!هواداران پرسپولیس مدعی بودند
 

رحمتی

 داور به رحمتی چه گفته بود

صبح روز شنبه فیلم جنجالی مکالمه داور بازی حذفی استقلال و صبا با سید مهدی رحمتی فوتبال ایران را تکان داد!هواداران پرسپولیس مدعی بودند داور به رحمتی خط داده امرایی پنالتی اش را به سمت چپ می زند و به او گفته سریع، محکم به چپ اما بررسی ها نشان داد داور به رحمتی گفته سریع، فورا بچرخ.

این موضوع در گفتگو با داور، کارشناسان داوری، رحمتی و … مشخص شده و آنها گفتند کلمه آخر بچرخ بوده نه به چپ و داور نگفته محکم به چپ، بلکه گفته فورا بچرخ اما همچنان ابهام باقی مانده بود.

همه منتظر بودند عادل فردوسی پور در برنامه ۹۰ این ابهام را برطرف کند اما مجری و تهیه کننده برنامه ۹۰ سه فرضیه مطرح کرد و گفت داور یا گفته لطفا، یا گفته گفتم یا گفته فورا!

آنطور که یکی از سایت های ورزشی نوشته، دقایقی بعد از پخش این قسمت از برنامه ۹۰، احمد صالحی در مکالمه تلفنی با یکی از همکاران خود گفته؛ من به رحمتی گفتم “سریع، فورا بچرخ”.

به نظر می رسد باید این پرونده را با همین حرف داور ببندیم چون عقلانی نیست داور به دروازه بان بگوید بازیکن پنالتی را به چپ می زند! آن هم سریع، محکم، به چپ!

منبع: وکیل ملت

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: