کفش لاکچری بچه پولدارها + تصاویر

کفش لاکچری مد جدید بچه پولدار ها برای به فخر فروشی است. کفش لاکچری بچه پولدارها به تازگی در شبکه های اجتماعی جنجال به پا کرده است.

مد و تقلید از مد در همه جوامع وجود دارد و هرکس دوست که جدیدترین و بهترین مدل ها را انتخاب کند.

علاوه مدل خاصی که برای تقلید استفاده میشود به تازگی مدل لاکچری هم اضافه شده و به نوعی به رخ کشیدن پول و دارایی محسوب میشود.

مدل خاصی از کفش ساخته شده است که با طلای ۲۴ عیار روکش شده و برای پولدارها و ثروتمندان طراحی شده است و به گفته طراح این کفش ها مشتری این نوع کفش‌ها آدم های خاص و حساس هستند که هر مدلی لرا نمی پسندند.

این کفش ها که با طلای ۲۴ عیار ساخته شده اند، قیمتشان از ۳۰ هزار یورو به بالاست.

یک مرد ایتایی طراح این کفش ها است که قبلا در بازار بورس کار می کرده است.

این طراح می گوید: همه مشتری های من آدم های معروف اما بسیار محتاط هستند که اغلبشان اهل کشورهای خاورمیانه مثل عربستان سعودی، قطر و عمان هستند. من کسب و کارم را دائم گسترش می دهم، سفارشهای بسیاری نیز از کشورهای آسیای دور شانگهای، روسیه یا حتی آمریکا هم داشتم.

کلکسیون این طراح که مدل های متنوعی را در بر می گیرد، موقع بسیار خوبی به بازار آمده، زیرا بازار کفش ایتالیا به شدت کساد شده و سال گذشته تولید کفش ایتالیا ۲% کاهش داشته، به خصوص اینکه تقاضای داخلی این کشور هم بسیار پایین آمده است اما صادرات تقریبا به همان میزان قبلی باقیمانده است.

ساخت این کفش ها به این صورت است که ورقه های نازک طلا به دقت با چرم تنیده شده و پا کردن این کفشها آسیبی به طلا ها نمی زند. این کفش ها با طلای ۲۴ عیار، مثال خوبی برای هنر دستی ایتالیا هستند، آنها نشان می دهند که محصولات ایتالیا چطور می توانند علاقمندان به اجناس تجملاتی را شیفته خودشان بکنند.

کفش لاکچری بچه پولدارها

کفش لاکچری بچه پولدارها,کفش طلا کفش لاکچری بچه پولدارها,کفش طلا کفش لاکچری بچه پولدارها,کفش طلا کفش لاکچری بچه پولدارها,کفش طلا

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: